ugurxxugur adlı kullanıcının mesajları

merhaba bişey sorcam bendede gamo cfx var 2 aylık üzeründe gamo 3x9x40 dürbün 5.5 cal. ve daha bir aylık gamo socom tactical 4.5 üzeründe 3x9x50 gamo dürbünü var anladığım kadarıyla mustafa bey takas yoluyla tüfek satışı yapıyor nasıl ulaşabilirim mustafa beye yardımcı olursanız sevinirim

merhabalar hayırlı olsun fx tüfeğiniz size bir sorum olcak bende gamo cfx 5.5 ve socom tactical 4.5 cal. havalı tüfek ar ama gönlümden geçen pcp tüfek almak bütçem öle 2000 lira falan değil bi türlü tatmin olamıyorum ilk walther talon aldım ardın cfx e ardından socom tactical aldım socom tactical tüfeğimi alalı daha bir ay oldu namluda sağa sola 2 3 milimlik oynama var oda beni soğuttu tüfekten hani çok hevesle aldım halbuki o tüfeği sanırım kostok nickli beyde ar socom tactical onda böle bi sorun armı bilmiyorum forumda dolaştım socomla ilgili herhangi bir konuda bulamadım. neyse sonuç olarak siz koleksiyon yapıyorsunuz bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. bütçem 1000 lira yaklaşık ne yapmalıyım.
    yarın alıp 3 gün sonra onuda bi kenara atmak istemiyorum. adanada tüfekçilere gidiyorum sanki adamlar hayrına dağıtıyormu gibi satış odaklı çalışıyor yardımcı olma yok internettende alışeriş yapan bi kaç kişinin sorunlu tüfekle karşılaşıp çözüm bulamadığını duydum bu yöndede bana tasiyeniz olursa sevinirim teşekkürler
    işyerimde hızlı bi şekilde yazdım umarımderdimi anlatabilmişimdir şimdider teşekkürler

bende socom tactical 4.5 cal var atışları güzel yanlız namluda yarım mm sağa sola oynama var aldığım ideal av market bunun normal olduğunu söyledi 50 metrede pet şişeye atış yapıyorum sonuç olarak iyi ve memnunum çok kullanışlı ve rahat cfx 5.5 ve walther talon magnum var bende bundaki zevki alamıyorum onlarda tabiki pcp zevki daha başka