Black_Angel adlı kullanıcının mesajları

teşekkür ederim.ben tüfegi bekliyorum zaten ama pcp degil.abime de virüs bulaştı da.o maaşlı oldugu için pcp alacak(adamın içi rahat).bolt action bişi düşünüyordu.sagolun bilgiler için.iyi akşamlar

arkadaşlar, abiler şarjörlü ama otomatik olmayan ( sanırım bolt action) silahlardan örnek verebilir misiniz? yani counterdaki accuracy ( 4-6) gibi olacak.ateş etcem, sonra yandaki şeyi cekip bırakıp bida ateş etcem sonra yine aynı.bu tip kaliteli tüfek marka/modelleri yazar mısınız?

beyler hatsanın bunun ikizi bi tüfeyi var zaten wabley marka

sen şekil acısından diyosun ama bam la webley raider arasında fiyat farkı var.ayrıca ikisini de alıp kullandıgında bence bam raider dan kat kat üstün cıkacaktır(ikisini de kullanmadım ama hatsanın üretim gecmişine göre düşününüce lw namlu koyacagını sanmıyorum, bamlara bayagı kaliteli diyorlar)

Ateş ederken de silah hep göz hizasına kaldırılıyormuş. Vahşi Batı tarzı düelloların sonuncularından birinin ana kahramanı olan ve modern zamanlara taştığı için ropörtajlar vs. ile iyi dokümante edilebilen Wyatt Earp, kalçadan yapılan tabanca atışının ancak rakip el ile dokunulacak kadar yakındaysa söz konusu olduğuu söylemiş

ne yani USTALAR şimdi bu linkteki altın kaplama tabancası olan adam salllıyo da mı vuruyor? yoksa ilker abi bunları bize mi yutturuyo ;rofl.;

metal arpacıklarda bile ayar kacarken lastikten yapılma bişeyde ayar kacmaz mı? emege saygı tabiki ama benim fikrim don lastiginden yapma arpacık bir işe yaramaz.bu işlerden anlayan biri degilim ama cogu kişi arpacık ayarının kactıgını söylerken (fabrika cıkışı orjinal metal arpacık) sanıyorum ki bu lastikten yapılma arpacıkta da ayar kacacaktır

ne demek, lafı mı olur. adamlar agız birligi yapmış, anlamıyolarda, boş boş konusuyolar.zaten bu günlere hic bişey bilmeyipte konusan insanlar üzünden geldik fikrimce. ben orda bildigim kadar anlattım.bende cok bilmiyorum ama en azından ögrenmeye cabalıyorum.ayrıca böyle bi siteye üye oldugum içinde cok mutluyum.işi bilenlerden ufacıkta olsa bişeyler kapmak heyecanlandırıyor insanı.iyi akşamlar

evet.hatta bazı ustalarımız 12 ltlik dalış tüpünü arabaya koyup direk tüfege hortum cekiyolar, saatlerce atış yapıyolar ;şrofls;. ayrıca bunların hepsi sabit degil.tüfekten tüfege degişiyo.istiyosan tüpe uzatma da takabiliyomuşsun.yani co2lerdeki gibi şu kadarlık die bişey yok

slm.bende bu işlerde yeniyim.ama okuduklarıma göre en ucuz pcp webley raider.pcplerin tüpünü doldurmanın iki yolu var.birisi scube tüp (dalgıc tüpü) bir digeri ise pompası.scube tüpte direk tüfege baglıyosun doluyor.ama pompada biras güc harcıyon.scube tüpü de bitince doldurtabilecegin yerler var.ama kac paraya dolduruyolar bilmiyorum.benim bildigim bu kadar.ustalar kapsamlı bir anlatım yaparlar.herkeze iyi akşamlar

bu saatte iyi geceler hepinize diyim artık.yakın bi zamanda remington genesis almayı düşünüyorum.daha dogrusu veli beye gelmesini bekliyorum.acaba bunun ucuna uygun bi susturucu yada diger adıyla muzzle break yapılabilir mi? bu konuda bilgisi olanlar güzel, şekil duracak bi susturucuyu nasıl yapacagımı anlatabilirler mi?şimdiden teşekkürler, iyi geceler

ben forumda arattırdımda ne olduguyla ilgili bi yazı bulamadım.hem sizin modifiyeleriniz veya alıyımmı almayımmı diye başlıklar var.acaba bu tüfek fişek mi atıyo?kovanlı mermi atan tüfek almak sanırım türkiyede zor.bu alanda pek bilgili degilim.yardım ederseniz sevinirim.iyi günler

hepinize iyi akşamlar.bu safir t-14 dedikleri tüfek nedir yaw? havalı mıdır, ateşli midir, airsoft denen şeyden midir, neyin nesidir? nasıl mermi atar? menzil nedir? ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim.tekrar iyi akşamlar