koray_3434 adlı kullanıcının mesajları

Abi silahın süpermiş.O kadar eski oldugu belli degil.Bakımlarını yapıp kılıfsız takmadıgınız belli.Ama desert eagle gerçek mi?Ben tabancalara degilde uzun namlulu silahlara hastayım,kullanmışlıgımda vardır çeşit çeşit uzun namlulu ateşli silahları.Saygılar..

kardeş model falan bilmem bu dampa dediğin zaten bildiğin tek parça ayağın iç mekanizmasına lastik parçalar ekleyerek modifiye edilmiş halidir polis memuru olduğunuz için biliyorsunuzdur zaten.ray boyu tüfeğin ray kızağına uysun yeter ki zaten genelde 11 mm oluyor sanırım yanlışım varsa düzeltin
    yapacağın şey 11mm lik dampa almak hepsi bu birde stoper edinme imkanınız varsa ki zaten dandik olanları bir iki lira bişeydir bir tane dürbünün arkasına takmakta yarar var hatta imkan varsa bir tane de önüne hatta dürbünü kızağa geçirmeden önce japon yapıştırıcısı takviyesi tavsiye ederim :thumbup:

Tavsiyen için saol kardeşim,memur olmam biliyor olmam demek degildir sanırım.Hee,ateşli silah derseniz eyvallah anlarız.Havalı tüfek işine 1.5 senedir varım ama daha öncelerde Afyonkarahisar il polis gücü adıyla havalı tabanca Türkiye müsabakasına katılmışlıgımda vardır ama havalı tüfekten anlamıyorum.Dampa alıp senin dediklerini uygulucam,1 adet stoper im var.Saygılar..!

Dostum bendeki P- 229 gercekten silahların en iyisi diyebilirim namlusu bütün silahlardan 4 kat daha fazla ömürlü yanlız parası cok hoş :whistling:
    ben 4bin dolara aldım gidip MKE den alırsan P229 9bin dolarada alırsın :)

Ercan Bey, Sig sauer P229 MKE de zaten sizin aldıgınız fiyatın birazcık üstü.9000 dolar gibi rakamlar nerelerde dolaşıyo böyle.Öyle bir fiyat falan yok.Saygılar..!

Söylediğiniz fiyatlar, MKE satış fiyatları, MKE stoklarında biten tüm ithal tabancalarda fiyat artışı oluyor, özellikle kaptırmatör denilen insanlar söylediğiniz silahları 8000 dolarda satıyor. google küçük bir araştırma fiyatları görmenizi sağlayacaktır.

Öncelikle merhaba arkadaşım,bu yazışmaları atışma falan sanmayın sakın.İnternette yazılmış fiyatlar öylesine ve godomanlara olan fiyatlardır.Öyle bir fiyat yok,neredenmi biliyorum şöyle diyeyim.Ben sig sauer,glock,swith wesson gibi silahların en çok tutulan modellerini satmış bir kişiyim,hemde çoook.glock 19c ,P226 falan.8000 dolar hayal pir mebladır.Çok isityosan glock 19C yi(sıfır 1 tek mermi bile atılmamış) 4500 dolara satayım sana.MKE e yok şuan hemde 3500 dolarınız cebinizde kalır.Saygılar..! g;$i

Bence lafın gelişi değil ülkemizde bi clock tabanca için 8000 dolar istenirken böyle özel üretim bi model 10000 dolardanda fazla olabilir

Evet farkındayım 2 sene olmuş konunun üstüne ama birşeyde bilmeyen arkadaşları aydınlatmak isterim.Arkadaşımız glock için 8000 dolar yazmış.O paraya 3 tane glock alınır bilginize.Fiyatları ortalama 2500-3000 dolar arası mesela glock 19C aldım,mermileriyle beraber 2750 dolar falan tuttu.Saygılar.Arada 2 yıl var diceksiniz belki o zaman pahalıydı.Hayır o zamanda pahalı degildi.Sıg sauer p226 modelleride ortalama 5000-7000 dolar civarı.Saygılar

Arkadaşlar,dürbünlü tüfek ile atan kızın videosuna iyi bakın.Kız dipcik i omzuna yerleştiremiyor,yanlış yere yerleştiriyor.Adam gibi omuzuna yerleştirseydi bi sıkıntı çıkmazdı.Steyr marka keskin nişancı tüfegiyle bile sıkıntı yaşamadım,muhtemelen oda yaşamazdı :)

Merhaba arkadaşım, iki silah arasında fark var olmaz olur mu.Ben 4 senedir yavuz 16 compact mc kullanıyorum.Normal tabancalar 9x19 luk mermi kullanır.bu iki silahtada 9x19 kullanılır fakat MC olan modelinde 9x19 mm min yanında 9x21 mm lik mermide kullanılabilir.Ama bu 9x21 lik mermiyi çok zor bulursun. Kullanan birisi olaraktan bana sorarsan farkı yok iki merminin.Tek farkı 9x21 lik mermi biraz daha fazla teper.hissedilir bir namlu çıkış hızı yok.Saygılar..! g;$i

Tavsiyen için teşekkürler ama ben dampa tavsiyesi istemiştim :) Tüfegime uyabilecek dampa tavsiye ederseniz daha çok makbule geçer.Saygılar..! g;$i

Üstadlar ve arkadaşlarım,tüfegim Walter falcon hunter edit.Ben bu tüfegime mercek çapı 44mm(3-9x44 mesela) den az olmıyacak şekilde dürbün almak isityorum ama dampasız kullanılmaz bildigim kadarıyla.Bana tüfegime uygun(aynı zamanda cebime) dampa arıyorum.yardımcı olurmusunuz.Ayrıca satan arkadaş olursa(dürbün ile yada sadece dampa) ilgilenirim.Saygılar. g;$i

Şuan iş yerindeyim,eve gittigimde adını yazarım.Arkadaşımın söyledigi yapıştırıca iyidir.Walther falcon hunter(mod 125 in ikizi) dürbün yatagı diger yorumlarda yazıldıgı gibi pek hoş degil.Bunun nedeni sert plastik gibi birşey ve çok küçük.mm yi yüksek tutsalardı dürbün ayakları daha rahat otuturdu.Dürbünü silaha monte ettiginizde boşluk kalıyor.Siz dürbününüzü nasıl monte ettiniz bilmiyorum ama ben kendi silahıma monte ettigim seklin resmini çekip forum a koycam.Umarım yardımcı olur arkadaşlara.Şuan ayarda sıkıntı yok.15 metreye sıfırladım ve attıgım son 2 pellet aynı delikten geçti.

Not :Ayarı sert zemin üzerine sünger konulup omuz destekli sıfırlanmıştır. Saygılar.. ;avci;

İyi akşamlar arkadaşlar,bugün aldıgım Walter Falcon SAS Hunter Edit i gördügümde gözlerim bayram etti.Namluyu kırmak için elimi namlunun baş tarafına attgımda ''zınnk''.Buda ne namluyu kırmak çok zor.Bu daha kullanmadan tüfegin kuvvetli oldugunu gösteriyor bana.Hatsan mod 125 in ikiz i dir bu silah.Fakat yurtdışına gönderimi olana bir silahtır bu.Hatsan ın her yorumunun başında dendigi gibi,dürbün kızagı hoş degil.Kızak yerine namlunun ardına oyuk yapsalardıyaa,Neysee.Her civattası oynuyor diye yorumlar yazılıyor hatsan ın çogu silahı için.Arkadaşlar metali metale tutturan yeşil renkte bir sıvı yapıştırıcı var.Metalin titreşiminden dogan gevşemeleri engelliyor.Model araçlarımda kullandıgım bir sıvı bu,bunu kullanmanızı tavsiye ederim.Açarkende Fön makinesiyle biraz ısıtıp çevşetiyoruz.Her konuya degindim sanırım.Sözün özü

GÜZEL-AGIR-YAYI SERT-İSABETLİ VURUŞLAR YAPAN-GÜÇLÜ VE FİYATI UYGUN bir silah Saygılar..