cekaa adlı kullanıcının mesajları

biraz değiştirip hatasız yapacağım bakalım konu maliyet konusu yoksa bu kadar sene bu alemde takıldık neler geçti insanların başından en yakın arkadaşım a dahi vermedim veremedim istediğim gibi olursa hem ucuz hem basit sayende tekrar denemelere başlıyrum bu saatte

ENDOMONDO , SPORTTRACKER,RUNTASTİC MOUNTAİNBİKE
    duyduklarım bunlar sprottracker kullanmıştım da anlık nerede olduğunuzu gösterir mi yada başkası görebilirmi bilemiyorum bsakmak lazım
    kullandığınız telefono göre iphone ım nerede yada androidim nerede gib programlar mevcut oradan anlık sizi şifre verirseniz takip edebilirler bence böyle kullanın fakat internet şart çektiği sürece olmadı başka bir çare ise küçük araç takip sistemleri bolca mevcut şirketler var bir adet alıp turu bitirince aracınıza takarsınız yada motorsikletinize çalınmaya karşı bence başarılı ENDMONDO YADA SPROTSTRACKER İSE
    gittipiniz rotayı arkadaşlarınıza facebook gibi uygulamalarda paylaşabilir ne hız yaptınız iniş çıkış her bir zımbırtıyı paylaşabilirsiniz size özel mesaj atacağım

bizim set böyle
    mavic crosmax st tubelles cant seti
    sramm x9 30vites komple sett
    mavic elixir cr fren seti
    ritchey sele sele borusu gidon ve boğazı
    salcano scandinium kadro
    shimano spd klitli pedal ve ayakkabı
    maşayı değiştim kilitli maşa kalite bir şey havalı kilodan sid team leri değimiştim kilo limiti vardı 80 kg
    race king 2.0 tubelless lastik uzun yol için en beğendiğim lastik diyebilirim içinde sıvı var tabiki patlamaya karşı
    EEEEEEEEEEEE balkonda duruyor ne işe yaradı

airgunturk.com/attachment/28379/

Bir iki kelem daha edeyim ben kaçar
    gobi çölünü bisiklet ile geçenler var siz oraya gitmeyeceğinize göre bazı malzemeler den kısın mutlaka
    arada mutlaka motel yada hotel de kalın sağlam bir duş iyi bir uyku
    ve turunuzu planlarken google earth dan yükseliş ve alçalış seviyelerine bakarak yolunuzu planlayın çok tepelik yerlerde
    günlük 70 iyidir düze yakın yerlerde 100 atın
    ve mümkünse yada mutlaka bu yolun yarısını sabah yarısını akşam üstü atın arada dinlenin ,
    şimdi gelelim hazırlanmaya her gün standart yol yapın ne kadar yapıyorsunuz bilmiyorum
    biz her gece 50 atardık tam gaz hafta sonları da 100 ile 130 arası bazen de iki uzun sarıyer filan
    bazen de sonuç ta 400 500 arası atardık toplamda ... günlük 270 ile 200 lük turlarımız da olurdu ara da bir arkadaş çok önemli sağlam sporcu inatçı bu çok önemli yada sizden daha
    iyi binenler ile gidin boyunuzun ölçüsüne bakın biii mutlaka
    malzemeden mutlaka kısın öy le cant teli filan da almayın akord anahtarı takım allen anahtar gideceğiniz yer çöl değil nasıl saa olmadı 50 km yürürsünüz
    olur biter yada iki kişi iseniz biriniz bekler biri boş bisiklet ile en yakın merkeze gider o kadar takmayın kafaya lastik en önemlisi bence şimdi ismi aklıma gelmiyor bir
    marka önereceğim de mtb ne yazık kiii nerdeyse patlamaz desem öyleydi meret ;grin;;grin;

arkadaşım eksik bilgi vermişsin uzun yol deneyimi hepsi o kadar
    10 yıl bisiklet kullandık 4 yıldır da binmiyorum 35 kilocuk aldık
    esasa geleyim şimdi yazacaklarım iyi dinle boğazda geziyoruz bayrampaşa sarıyer sarıyer bayarampaşa turundan 10 kişi varız gurup olaraktan
    tek sıra tam gaz geliyoruz bir ara yanımda biri belirdi öyle kapkalın paltolu ayağında terlik iki çift üst üste giyilmiş dize kadar yün çorap kafa da sarık yaşlı bir adam bisiklet ortadan amortisörlü dandik bir şey şhimano gurplu lastikler kalın madem bisikletçisin öyle bir kadanas çeviriyor benim de kadanasım iyidir derler fakat adam fena çeviriyor ortalam hızımız da yanlış anlaşılmasın ortalama 35 çevirirdik o dönem cateye ortalamssı saatin yani
    vızıt bir yanımda bir arkamda kızıyorum bir an ya amca ya gir önüme yada bas git diyorum trafik kazası yapacaz diyorum ve amca arkada bir yerlerde takılıyor neyse eyüp e yaklaşınca parkta duruyoruz arkayı toplayacağız muhabett başlıyor nerden geliyrusun ne yaparsın diye amcamız istanbul iran iran istanbul yapmış iranda öyle gitmiş bir kimlik ile atmışlar içeri casus diye kalmış bir kaç hafta amcamız camilerde yatmış dini bütün biri gerçekten bütün kendini allaha adamış neyse bir sohbet bir muhabet irana kadar gezi bisiketi ile gitmiş orada dağalınca bunu vermişler ahali hediye ortadan amortüsörlü dandık diyebilceğimiz bir bisiklet geze geze gelimişş istanbula aldık amcayı sultan çiftiliğe gidiyormuş yolun üstü mescidi selam var orada kalacaktı kıssadan hisse çıkartabilirsin bakırköyde oturuyorsun gördüğüm kadarı ile sana bir gurup önereceğim selamımı söylersin gezegen bisiklet gurubu istanbulda bulabileceğin kaliteli uzun yol yapan arkadaşların olduğu bir gurup face den bulabilirsin her türlü yardımcı olurlar

Arkadaşlar dürbün yerine Hdd video camera monte etsek aynı işi görürmü? yeni kameralar çok küçük hafif ve 50x optik zoomlu.

kullananlar var hatta reticle de böyle yapılıyor cameranın osd menu sü varsa böyle yapılabilyor hata araya 15 dolara ebayden rf video alıcı verici ile ekrana da görüntüyü kablosuz yansıtabilirsiniz

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

yanlış her pelletin sıfırı başka çıkacaktır tecrübeyle sabit programa siz pelletin sıfırladığınız mesafeyi girdiğinizi var sayıyor
    bilmem anlatabildim miii........
    örnek vermek gerekirsi 18 gr pelleti 10 m sıfırladınız
    16 gr pellet 10 m aynı noktayı vurmaz ....

malesef bu işler böyle arkadaşlar
    bir şeyler vurmak için insanlar serçeye atış yapıyor eti yok sütü yok daha ne denilebilir ki iş olsun da vurayım
    50 metreye 5 dal cigara koy da erkekliğini görelim bir de video çek peş peşe 5 atış delikanlı görelim
    bahar ayındayız hepsinin neredeyse yavru dönemi cik cik anesini bekliyor yavrusu azını açmış ağlıyıor
    fakat iş olsun diye sıktığımız mermi bir garibi annesiz bıraktı
    hiç mi belgesel bakmıyorsunuz gardaşım .Garga bir kenara on a da sıkmadık allah a şükür
    hadi vuralım şunu bakayım diyen arkadaşa dur ben atayım deyip yanına sıkmıkşlığımz var allaha şükür
    yeter ki kalsın da vurulmasın bir garga 100yıl yaşıyor dedenin çocukluğunu görmüş olabilir hatta 120 sene diyeneler var
    ATATÜRK ü görmüş olabilir çocukluğımdan beridir doğa yı çok severim şöyle ormanda bir tavşan vurup çevirmek hayalimdir
    3 adet av tüfeğim var 43 yaşındayım iki yada dört defa ava gittim ömrü hayatımca
    düşünmeden yapılmış hareket ve davranışlar mutlaka bir gün size acı olarak geri dönecektir mutlaka
    doğuda köyde yaşıyorsundur ailen yemeğe muhtaçtır boynum kıldan ince
    yada limitler dahilinde zamanında av serbestisi olan hayvanlara uygun malzeme ile avlanmak serbesttir
    memleketimde yaylı tüfek alacağına 250 tl tek kırma alınır ruhsat da alırsın ava çıkarsın da bari yenecek bir şeyler vurursun
    limitler dahilinde amenna ne diyelim şimdii....................

ruslar güzel yapmış güvenli zincir tehlikeli yoksaa ;grin;;grin;

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

üç defa başıma geldi memur meselesi üç ünde de alan geniş yerdi şikayet olmadan gelmiyorlar zaten şimdi lerde herkez de cep tel var inadına arıyorlar havalı olduğunu görseler dahi şikayet eden var hatta bir tanesinde 20 dakika muhabbet ettiğmiz kişi dahi aramış
    nerden mi biliyorum dağ başı onlar gittik ten sonra polis geldi hep
    Yaklaşım çok önemli görünmeden de gelemediler nedense şans işte
    polis abileri görünce yaklaşmaya korkuyorlar besbelli yavaş yavaş araçla uzaktan göründümü tüfeği brakın görünen bir yere onlar da görsün braktığınızı yanınızdakileri de uyarın braksınlar orta yere çıktınızmı öyle hızlanır araç merak etmeyin
    aynen söylendiği gibi genelde vuramazlar hedefi iki hoş sohbet herşey tatlıya bağlandı bu güne kadar
    vuramayan arkadaş çekti silahını attı ver bizde atalım dedim buyur gardaşım ben dahi attım
    yaklaşım çok önemli fakat bildiğim bir şey var anlamam havalı mavalı deyip baristik inceleme isteyebilir tüfek gider gelir kıllık yaparsa
    bekleriz bizde ..............

arkadaşın konusu kirlenmesin ama aklıma gelince böylede yapılabilir biraz geliştirilebilir bu malzmeleri gören varsa haber versin sadece gördüm
    yapmaya yeltenmedim
    inşallah yanlış anlamaz meslektaş sayılırız
    inşallah yanlış anlamaz meslektaş sayılırız
    airgunturk.com/attachment/26491/airgunturk.com/attachment/26492/

airgunturk.com/attachment/26493/airgunturk.com/attachment/26494/

inşallah yanlış anlaşılmak istemem
    nette görmüştüm siz yapınca aklıma geldi

merhaba arkadaşlar çok değerli yorumlarınızı bekliyorum
    bir çizim başladım fakat hiç içimden öyle tahtadan yapma isteği canlanmadı desem
    siz değerli arkadaşlardan öneri bekliyorum tactical dipçik konusunda
    ucuz yollu satılan plastik tactical ayarlı bir ürün gören duyan proje uygun hale getirebilirim
    kabza kısmınada bir benzer durum var bakacaz artık gelleyim projeye sırası ile
    airgunturk.com/attachment/26417/

ilk malzememiz hazır tüfeğimize zarar vermeden çekiç kısmı aynısının kopyası
    airgunturk.com/attachment/26418/

bu hale getireceğiz gelsin çizimler
    airgunturk.com/attachment/26419/

bir de değişik açılardan video

evet arkadaşlar her türlü fikre açığım
    saygılar sevgiler

ne diyeyim istanbul gibi memlekettesin guruplar var atışa giden diğer arkadaşlara da burdan bir yazı olsun
    sıcak bir havada siz de gitseniz yanınıza bir kaç içecek alsanız ben geldim abiler deseniz selam verseniz
    hem size yardımcı olurlar hem atış nedir nasıl yapıyrlar bu adamlar öyle 50 m den cigarayı nasıl vuruyorlar görseniz tüfeğiyle nasıl sevişiyor
    bir de chrono ölçerler hiç merak etmeyin bu hobide pek öyle ukala kişileri görmedim tanımadım
    öyle leri barınamıyor zaten kaçıp giderler
    a

ne güzel biz de bir şeyler öğrendik farklı mesafelerde de ölçüm yapıp ortalamasını alalım demektir harika tesbitte hata yok tebrikler
    g;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$i

ayriyetten bu tip cevapları da mahsus yazıyorum ki daha bir kaç böyle cavabım var dır mutlaka her kez okuyor bir şeyler öğreniyor arkadaş sormuş cevabı bir iki tıkla bulunur aslında fakat doğru su ne yada yöntemi var mı bulmanın sebep olmak isterim hep

affınıza sığınarak tekrar soruyorum
    bc hesaplamada bir hata mı var ;$.,;$.,;$.,;$.,;$.,
    anlamak istediğim kendi tüfeğimi aldım namlu çıkış hızını biliyorum ölçtüm mesafeyi ölçtüm neyse hesabı yaptım yanlış olan ne onu anlamak istiyorum