cekaa adlı kullanıcının mesajları

Metahn dostum hayırlı olsun atışlar gayet başarılı senin adına çok sevindim şimdi aslında biz yandık desene :thumbup: onca pcp attı vuramadı yazıları ile karşılaşıcaz demektir ;avci;
    vay halimize diyorum başka bir şey bilmiyorum :him:s bende istiyorum böyle bir tufek envantere :cursing: bakalım hayırlısı ;#^+.

kara fatma heykelinin önünde taksicilerin arkasına park ettim saat 11 gibiydi tüfeğide arabanın tavanına kılıfıyla koydum mestutta yanımdaydı twingo ile nasip değilmiş bir daha kine şu anda istanbulda hava güzel bulutlu yağmur yok arkadaşlar ;grin;

uff saat kaçta ordaymış turgayı beklerken tam arayacaktık tüfeği çıkardım arabanın üstüne yatırdım gören olsun diye şaka deil gerçektir keşke orada biraz takılsaymışız ilk biz gittik alana sonra cepten muhammeti aradık oda turgayı bizi gördü beklesek bir kişi daha tanımış olacaktık :thumbup:

Bursa atışlar 6 nolu videoda gülmeminn sebebi zorakim ile o 17 metredeki kesme şekerleri onca pcp orda dururken sırayla parçalamamdı :D
    Mustafa abi şahit :D her kırışımda göz göze bakıştık :D

ooooooo bu demek oluyorki onca pcp vuramıyor sen vuruyorsun öylemi vallahi helal olsun sen mesut ustaya sor yanımda idi 10 mermi onca rüzgar 10 şeker gördü ben aattım o baktı
    bağırarak attığım video da ise omuydu iki kere bağırdım hatırladığım kadarıyla 100 m sandalyeden oturarak dizden kırdım araba üstü deil di ali bilir sevgilerrrrr

bende çok beğendim hatta kıskandım vakit bulupta şöyle güneşi arkamıza alıp bir çekim yapamadım ya bravo :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    darısı benim başıma bendede var caiso ex zr 100 slow motion gayet başarılı merak eden arkadaşlara zr 100 zr 200 en sonunda zr 300 tavsiye ederim güzel bir de scope oldumu güneş te arkadan tadından yenmez ;director;;director;;director;

arkadaşlar harika bir gün oldu çalıdan saat 23 : 00 da ancak ayrılabildim muhabet devam etti bilen bilir şimdi benim çektiğim videolara baktım da 480 fps çekmişim kalite yerlerde
    hiç yüklemek gelmiyor içimden birde çok uzun olmuş kesemedim katılan tüm arkadaşlarımıza çook teşekkür çok güzel bir gün daha geçri bir daha ki buluşmayı mustafa kemal paşa ya
    gitme planı var

:Dbursa içi için farketmez arkadaşlar tabiki gelelim de uzaktan gelen arkadaşlar ormanda yağmurda ne yapacak :him:s:him:s:him:s
    ben şahsım adına kimse gelmezse de :wel:co:m:wel:co:m:wel:co:m:wel:co:m:wel:co:m
    orada olacağım inşallah hiç deilse piknik yaparız değilmi tekar yazıyorum uzaktan gelenler kendileri bilirler başımızın üstünde yerleri var :D:D:D:D:D:D

;kovboys;;kovboys;;kovboys;;kovboys;;kovboys;;kovboys;;kovboys;;kovboys;

vay vay vay bir gece de dört sayfa ayıp ya bakın arkadaşlar atışa için neleri erteledim üçüncü hafta oldu evin istanbulun yüzünü görmedim geliyorum
    twingo fun club toplantısı var iki ayda bir olur gidemedik söz dedik artık kar yağsa gelecek bu millet satanı bizde satarız ona göre daha izmit ft yarışmasına gitmek var inşallah ben bir niyetlendim
    bakalım aksilik çıkmazsa orayada gideceğim haydin iyi akşamalar :thumbup:

aslında kolay kolay kimseye tüfek tavsiye etmem yüz yüze görüşmediğim sürece
    polemik konusu oluyor ö böyle şu böyle krono sonuçları falan filan diye gider
    arkadaş s10 hakkında bilgi istemiş ben tüfek önermişim kusura bakmasın
    malesef o bilgi bende yok siz de tüfek hakkındaki görüşleriniz anlatırsanız biz de öğrenmiş oluruz

krono sonuçları böyleyse AA dan fakı yok hatta biraz düşük sayılır namlu çıkış hızı
    ben olsam daystate mk 4 mct bakardım şahsen yine de siz bilirsiniz aa yı beğenmiyorsanız sıra daystate gelmiştir altı üstü böyle bana göre :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

;şrofls;.;şrofls;.:wel:co:m;avci;
    bir gece foruma giremedik neler olmuş neler ;c; dayım ayağını kırmış ona gittim bir ayda geçermiş sonra spora devam diyor
    fena adam dayım neyse ya arkadaşlar hiç mi kimsede telefonum yok :him:s herkeze öm atacağım iyi ki bir palan yapmamışım diyorum tenekede tavuk yapalım düşün teneke peşine inşallah havalar güzel olur
    ali usta da geliyormuş sevindim doğrusu gerçi o gelmese biz gidecektik sonunda tiwi ye lpg takabildim ondada şansımız yok daha ayar tutmadı 32 lt lpg ile 250 km gitmiycek ;lol; dün gittim lpg ciye benim lpg ne oldu dedim havaya uçmuş dedi #hims
    artık yollarımız kısalır bir aksilik çıkmazsa ben de varımmmmmm ;tufey#

hafta sonu mesut beyin tüpüne hava bastırdık uludağ yangın söndürmede kapatmak üzereydiler basarız bir tane tüpe bendekinde daha hava vardı 200 bar
    mesut bey in tüpe bastırdık atışa gittik dört defa bt 65 i doldurdu tüşp 200 e geldi şaşırdık kaldık bilginize tekrar konuşacaüğım uludağ yangın söndürme ile böyle hafta sonu işi mi oldu yoksa hep böyle olacaksa ben sitanbulda bastıracağım rüştü abimde hem görmüş olurum burdan bilgi veririm tüpe hava doldurup gelirim atışa byyy