cekaa adlı kullanıcının mesajları

şimdi ULUDAĞ YANGIN SÖNDÜRME den geliyorum kendileri ile görüştüm biz bir gurubuz havalı silah ile atış yapan arkadaşlarımız var
    6 litre tüp lerimiz var içerisinde minimum 100 bar hava kalıyor dedim devamlı size gelip dolduracağız
    300 basamayacaklarını fakat 260 bar basacaklarını havalı silah kullandığınızı tüpünüzde zaten 100 bar olduğunu söyleyen herkeze
    15 tl ye yarım saat te dolum yapacaklarını söylediler girişte figen hanım var notunu aldı cama yapıştırdı
    uludağ yangınsöndürme nilüfer ticaret merkezi 70 sok ta no suna bakmadım kusura bakmayın internetten google maps dan bakılarak gelinebilir herkeze hayırlı olsun..........................

şu an nilüfer ticaret merkezindeyim sizin yer baya yakınmış buraya da atış alanınız baya açık bir bölge gibi geldi bana rüzzgara müsait
    bir konumda benim aklımda hep iki tepe arası bir yer geçiyor istanbulda bulmuştum bursada daha fazla mesire yeri ve tepelik ormanlık bölge var geçen yaz gezerken bir iki yer keşif yapmıştım atışa müsait bir kaç alan şöyle masalı koruluk bakmıştım öyle bir yer olsa tadından yenmez haritadan bulabilirsem

itfaye de bir yer bulmak lazım
    ve yahut hep birlikte gidelim ben şu an nilüfer ticaret merkezindeyim orsez e sordum 300 basamıyorlar
    yakında hallederiz dediler direk müdür ile tel den görüştüm
    orsez den karışım gaz alıyorum şu anda uludağ yangın söndürme 300 basıyormu ona da bu gün bakarım buralarda bir yerlerde olmaları lazım
    ah ah gözünü sevdimi istanbulu özledim seniiiiiiii
    avrupaya başkent olabilecek bir şehir

İlk göz ağrım mod 125 sniper
    atışlar için ilk yapılması gereken konu tetik ayarı elinizdeki tüfek quatro tetik ise çok hasas ayarlayabilirsiniz öyle güzel ayarlanıyorki
    AA S 510 uma öyle ayar yapamadım tetik boşluğunu çok hafif ezme noktasını da incecik bir tık ile ayarlarsanız harika olacaktır
    ikincisi mutlaka jsb paraşüt başlı pellet kullanınız
    üçüncüsü tüfeği yumuşak bir yüzey havlu olabilir kundak kısmından yaslayınız namlu değil
    dördüncüsü kundaktan tüfeği hiç tutmazdım kendi salınımında brakırdım 10 m cam çivisi bilenler bilir 5 te 4 vuruyorduk arkadaşlar dahil sadece ben değil atıcı faktörü devre dışı
    beşinci ve en önemli faktör ise kısa mesafede genellikle dürbün paralax hatası yapıyor şöyle açıklamak isterim
    tüfekle 10 m nişan alın tüfek sabit olsun yanağınız dipçiğe yapışık iken kafanıız yani dürbünden biraz yarım cm yukarı aşağı yapın ne demek istediğimi anlarsınız merkez noktanız değişecektir buda hatalara sebep olacak
    genellikle tüfekle beraber gelen dürbünler yakın mesafede paralax oturmadığından tüfeği her omuzladığınızda merkez noktanız değişecektir
    mod 125 var iken bana bunları öğretmişti harika tüfektir halen özlüyorum anlatımım da bir ksuru olduysa aff ola

bu 6lt tüpü nerden alabiliriz?

öncelikle eskişehirde 300 bar dolum imkanınız var mı ona bakın bence

daha sonra scuba peşine koşun derim ben mümkünse 300 bar olsun saygılarr