ensarçankaya adlı kullanıcının mesajları

Bu da 70metre atışlarımız. İyi seyirler.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bende buna benzer sıkıntı yaşadım tüfeği ilk aldığım zamanlarda, namlunun ucuna açılan unf diş tam namlunun merkezinde değildi, namluyu söküp düz zeminde yuvarladım yamukluk bariz belli oluyordu video çekip hatsana yollamıştım değişimini istemiştim ilk başta tamir edip yolladıklarını iddia ettiler fakat bir değişiklik yoktu tekrar yolladım namluyu değiştirdiler bu sefer. Diyeceğim o ki namluyu da bir kontrol edin isterseniz.

Merhabalar, bu videoda 140 metre atışları mevcut. İyi seyirler.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Merhabalar,
    Pazar günü Şile Yeniköy de arkadaşım Ersin ile birlikte hedef atışları yaptık. Atış yaptığımız yer rüzgar aldığı için fazla video çekemedik, rüzgarın hafiflediği bir dilimde 50 metre atışlarımızı gerçekleştirdik, daha sonra 120 metre atışı yaptık ama istediğimiz gibi olmadı rüzgarın etkisiyle, kısa zamanda tekrarlayacağız fakat yinede videoya eklemek istedik.
    Bu arada optik merkezleme ve şimleme konusunda yardım aldığım Emir Abiye (ZETAX) tekrardan teşekkür ediyorum. Mesafe uzadıkça rüzgar turretiyle ayar yapma derdi sona erdi :)
    Herkese iyi seyirler..

Bende Yusuf Beyden bir kez alışveriş yaptım. Yanlış sipariş vermeme hatalı taraf olmama rağmen asla ilgisiz kalmadı ve sorunu en kısa sürede halletti. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca hediye olarak gönderdiği hedef kağıtları da çok mutlu etmişti beni :)

Ben üretim müdürü Efe Parıldar Bey ile görüşmüştüm, şarjörlerin ücretsiz değiştirileceğini söylemişti, aliminyum kızağıda kullanıcının isteği doğrultusunda değiştirebileceklerini söylemişti kendisi. Ayriyeten bullpup tüfeğe dürbün takıldığında orijinal kutusuna sığmadığını bu konu hakkında bir çalışmalarının olup olmadığını sormuştum, o konuyla da ilgilendiklerini, dürbünle birlikte sığacak şekilde bir kutu geliştirdiklerini söylemişti beyefendi. Çok ilgili biriydi gerçekten kendisine teşekkür ediyorum.

Işık olayını kafanıza takmayın ben 2011 yılında aldım tüfeği bu güne kadar ışıkla hiç atış yapmadım en fazlada 10 kere açıp pil bitmiş mi çalışıyor mu diye bakmışımdır o kadar. Dert etmeyin arkadaşın dediği gibi dürbün asli işlevlerini gerçekleştiriyorsa gerisi önemli değil. Videoları bekliyoruz keyifli atışlar.

Dünde söyledim bugünde söylüyorum pcp almalısınız kesinlikle:) Ben şahsen pcp de 2. elden korkmam, çünkü gözlemlediğim kadarıyla herkes tüfeğine gözü gibi bakıyor deyim yerindeyse. En fazla alır bakıma yollarsınız içiniz rahat eder. Ayriyeten bence ilk etapta ikinci el bir set alın pompalı kullanın eğer tüp vs. maliyeti çok yükseltecek sizi zorlayacaksa, zaten emin olun diyelim 800tl ye aldığınız bir set asla 800tl ile sınırlı kalmayacak :) Zaman geçtikçe dürbün yükseltme çeşitli aksesuarlar alma gibi hobinin ayrı bir zevki olan kısımlarada yöneleceksiniz. Ve şunu da belirtiyim, ikinci el aldığınız bir tüfeği satarken zarar etmezsiniz, fakat sıfır aldığın bir tüfekte doğal olarak zarar edeceksiniz. Bunu neden söylüyorum çünkü aldığınız pcp asla son tüfeğiniz olmicak, bu işin içine iyice girince her yeni çıkan model içinizde bir kıpırtı oluşturacak :) Bunun için ilk tüfeğiniz 2. el olması ileride muhtemel bir model yükseltme işleminde sizin zarar etmenizi engeller diye düşünüyorum.

Bir yanlıslık olmustur.
    Ayhan abi olsun, İlhan abi olsun anlayışlı esnaftır.
    İnşallah sorun çözülür en kısa zamanda.

Benim oturduğum yerde dolum yapan yer yok.Ancak kargoyla yollayıp doldurtabilirim.
    Merak ettiğim bunun fiyatı ne olur, mesafe bilenler için İstanbul'a 45dk uzaklıktaki Şile'den , İStanbul'a gidicek.
    Ayrıca şöyle bir durum var Aras bana kıyak yapıyor önceden hatsana tüfeği 25tl'ye yollarken, artık 6tl ye yolluyorum.Mesafede İStanbul-İzmir.
    Saygılar.