laqqer adlı kullanıcının mesajları

bence fabrikayla değil satan mağza ile görüş ben iade etmek istiyorum uğraşamam kusurlu ürünle felan dersin iade senin en doğal hakkın eğer almayız derlerse tüketici hakem heyetine başvuru yapacağını söyle yasal yollardan şikayetci ve mağdur olduğunu belirteceğini söyle ozaman yola gelirler emin ol

iade edin veya değişim isteyin kusurlu ürün olduğunu dile getirin ilk defa sizden böyle birşey duydum ama ilginç hakkınızı arayın 15 güne kadar değişim veya iade almak zorundalar

Hatsan striker edge alın gücü aynı isabeti iyi , kundak kırmaz 160 TL fiyatı var diana 54 kullanıp satmış biri olarak bende bu tüfeği alacağım.. Diana 54 daha farklı katagoride olsada arada 2300 TL fark var bu 2300 TL farkı öderseniz elde edecekleriniz :+20m/s hız, sarsıntı olmaması nedeni ile soda şişenin param parça oluşunu dürbünde açık ve net izlemek+ biraz daha isabet olacaktır tüfeğinizin ağırlığıda 2kg artacak .
    Yaylı tüfekler ile kabul edilebilir isabetli menzil max 100 metredir ve striker edge bu mesafede sorun çıkarmaz..
    1000 lerce TL vereceğiniz yaylı tüfeklerin ise tek artısı isabetinin biraz daha iyi olmasıdır ! Gerek var dersenizde sizin bileceğiniz iş.

adam 350tl bütçem var demiş 350tl bütçesi olan adamada mod54 tavsiye etmek... ilginç.

mod54 le kıyaslayan diğer arkadaş 350 tlye diananın kundağını alamaz kıyaslama yapan biz değiliz.

Atış sayısı az yeni çıkan bir çok tüfeğe göre ama benim için güç diyorsanız 20 atışta bir dolum yapmak ilk başlarda pompa kullancaksanız iyi gelebilir ama sonradan zulüm olacaktır. Hobiden soğursunuz hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak dileğiyle iyi atışlar.

Sağ vurma sebebi tüfekteki yivlerden dolayıdır siz ne kadar optik merkezlesenizde aynı düzende olsada dürbün sağdan vuruş kaydedersiniz hatta gez arpacıkla attığınızda bile sağdan vurursunız önce silahın yivlerden kaynaklanan sapmasını sonra yükseliş sapmasını gidermelisiniz

kundak vidalarını söküp pcp lerdeki doldurma uçlarının oringleri var onlardan vidanın dibine gelecek şekilde vidaya geçirirseniz. Hem daha yumuşak darbesi olan. Bir silah olur hemde dediğiniz etkiyi daha sağlıklı alırsınız kundağa zararı olmaz

kundak vidalarını söküp pcp lerdeki doldurma uçlarının oringleri var onlardan vidanın dibine gelecek şekilde vidaya geçirirseniz. Hem daha yumuşak darbesi olan. Bir silah olur hemde dediğiniz etkiyi daha sağlıklı alırsınız kundağa zararı olmaz

Hw97 dide deneyeceğim Emir abi :)

Güneşin altında kalan koyu renkli bir aracın bagajında kalan tüpün patlama riski varmış gibi şeyler okudum. Doğru mu yoksa şehir efsanesi mi :)

Tamamen efsane bizim hanım eve sokmadığı için tüpü 7/24 aracın bagajında ve 40 derecede güneşin altında duruyo araçta hiç birşey olmuyor çok şükür :D

Barska 6-24x50 öneririm hoşunuza giderse şekil olarak 700 tl idi ben kullanıyorum ve memnunum :)
    Limetleri zorlarsan fpp özellikli vector optiks 10-40x50 de olabilir

3. milin oringi parçalanmıştır yada pompanın tabana bağlantı yerindeki seksturun altındaki parçaya yağ birikmiş olabilir

Pompanın üst tarafında oring sadece içteki millerin geçtiği yerlerde var ve dikkatli bakmazsanız göremezsiniz muhtemelen ısınmadan dolayı deforme olmuş özelliğini kaybetmiştir pompayı komple sökmeniz lazım

Eğer yay kurtuluyorsa yayın uç kısmını bir pense yada karga burnu yardımıyla ters istikamete doğru eğim verin yay yuvadan kurtulmayacaktır ayrıca bir çakı yada tornavida yardımıyla yayın girdiği küçük deliklere yayınnarkasından bastırarak takmanızı tavsiye ederim