laqqer adlı kullanıcının mesajları

Dürbün alırken öncelikle forumu biraz araştır üstadlarımızın tavsiyelerini oku inan birçok bilgiye sahip olacaksınaşlangıç için 3-12x44 veya 3-12x42 mildotlu ve paralaks ayarı olan bir dürbünle başlaman daha uygun olur bence yinede karar senin

Artık geri dönüş yok kullanıyorum artık 5,5 i ama çok teşekkür ederim size içime su serptiniz.

Dürbün tavsiyesi için de 'Barska 6-24x50' dürbünü denedikten sona tekrar yorum yapabilirmisiniz merak ettim. Bu arada 200 TL civarı başka dürbün de olabilir.

Barska 6-24x50 yaylı bir tüfek için bence çok fazla ben pcpde kullanıyorum pcp için bile fazla bence fiyatıda biraz yüksek 800 tl civarı

bence dürbünü vector alırken birkez düşünün yaklasık 2 hafta önce 4-16x50 vector dürbün almıştım dürbün optik merkezlemeyyapmıyordu soldan sağa gelmiyordu ithal ürün olduğundan eğer bi sıkıntı çıkarsa değişim yaparlar mı yada farklı bi çözüm ararmı satışı yapan bayi bilemem Ben Aksua avdan almıştım problemimi belirttim Yusuf bey çok ilgilendi ve dürbünü mağdur olmamam için geri iade aldı çok teşekkür ediyorum kendisine yerine Barska 6-24x50 dürbün aldım henüz kullanmadım ama bir sıkıntı gözümüyor gibi