kula33 adlı kullanıcının mesajları

Kardeş valla teşekkür ederim uyardığın için o günden bugüne kaç sene geçmiş yaaaa ama kendini benim yerime koyarsan nasıl olur anlarsın sanki geçen hafta yapılmış gibi denk geliyor ;kihhik, ;lol; :D birde şimdi taaa kaç sene önceki konu irdelenince bende yeni sandım ;şrofls;. ;,;- #hims :P Neyse uyardığın çok iyi oldu yoksa TOGAY'a çatacaktım 50 mt gurupmanı onun göbeğine yapacaktım.TOGAy da çok şanslı adam canım

Hayırlı olsun en güzel atışlarla bekliyoruz seni. Dikkatimi çektide çok isabetli bi tüfek gördüğüm kadarı ile dürbün ayarı süper olmuş ;,;- 2:08 bakarsanız arkadaki dala nişan aldığı apaçık ortada ;,;- bu kadar itttalı bir tüfek böyle şahin bakışlı bir atıcı görmedim.Helal olsun diyorum.Güle güle kullan kazasız belasız

sapan deyince bu bizim buralarda biraz farklı bir şey...tamamen örme ipden yapılan birşey..yaklaşık 60 70 cm boyunda 2 tane koyun yününden örülmüş sağlam ip. uçları yuvarlak işaret parmağımızın girebilecek şekilde ve yorak örme ipden yapılıyor.bununla büyük taşları atabilme imkanına sahip oluyo insan ama kuş lastiği gibi nokta atışı biraz zor bunun la..çoban lar kullanır bu sapanı genelde ^^

senin o dediğini bizde köyde kullanıyoruz. Ama asıl kullanılan yer filistin çeçenistan gibi sömürge altında ,başka ülkelerin istilasına uğrayan ülkeler kullanıyor. dikkat etmişsinizidr filistinde amerikanın askerlerinin elindeki silaha karşılık olarak bu kullanılır. bizim orda ona biz türkıvang deriz kürtçe

Bu tüfek asya ,afrika kıtalarında fil avı için kullanılıyor. düşünsenize o büyük fili ancak ve ancak bu tepmeye sahip bir tüfek öldürür.Gerçi ben filleri neden öldürdüklerine halen akıl erdiremedim.

Yav alacağınız olsun sizin insan gelir haber verir .esasında hesabın büyüğünü sana soracağım togay var ya siz bi daha bir araya gelin sizin herbirinizin ayağınızın önüne bi soda şişesi koyacağım ve 80 mt denemesi yapacağım yani bilemiyorum artık tüfek titrermi yoksa dürbünün ayarı mı bozulur anlamam sonra kızmaca darılmaca yok. Sana gelince togay senin ayağının önüne kesme şeker koyacağım titremem fazla olsun diye özellikle av yasağı var ama belki bi kuş vururum.Ne dersin

Merhaba arkadaşlar bu konuyu açma sebebim gamo marka pelletler hakkında bilgi sahibi olmak. burdaki gayem en çok kullanılan ve en iyi gamo pelletleri öğrenmetir.siz sevgili forum arkadaşlardan en çok beğendikleri pellet modelini yazmaları bu sayede pellet alırken bazı şeylere dikkat ederiz ve boşuna paramızı ŞİŞELERE atmamış oluruz .Bu konuyu diğer marka pellet kullanan arkadaşlarda yaparsa çok senirim.Paylaşımlar için şimdiden herkese teşşekür ederim

yaptığımız çok işte ülke olarak kaliteden yoksun olduğumuz için tercih konusu olmuyoruz.Ha mersinde olan biri olarak memnunmuyum asla memnun değilim herkes ister ki gamo kullanalım. ama şartlar bizi kötü olana yönlendiriyor.Kan değişme konusuna gelince tamam ben yanılıyorum ama bunu bizzat kendi söylediği için bende inanddım onun yalancısıyım.Kimsenin duygu sömürgeciliği yaptığı yok hem neden yapayım.Babam değil amcam değil

Bilindiği üzre ülkemizde ilk saçma üretimi yapan Mehmet İnce dir.Mersinde üretim yapan Mehmet İnce bunun makinasını kendi yapmıştır.ve kimsede bir benzeri yoktur tamamen kendi yapımı olan bi makina,üretimhanesine kimse giremiyor.Vaktiyle şu an piyasade olan jet marka saçmalar da onun yanında yetişen bir usta tarafından makinanın tasarım projesi çalınmıştır.Ve jet firmasına çok deli paralara satılmıştır.Şu an avrupaya bile gönderilen bu saçmalara yurddışında çok talep görmektedir.burda mersin piyasasında 2 tl ye satılan bu saçmalara diğer şehirlerde görüyorum ki 5 tl ve 8 tl arasında satılmakta.şimdi saçmaların üretim makinası el yapımı olduğu için pek de kalite gözetmeden yapılıyor.kimi ufak geliyor kimi büyük gelir o yüzden.Ama bakıyorumda şu an site içerisinde kendi saçmalarını yapmaya çalışan çok kişi görüyorum.Siz sevgili dostlarıma bir tavsiye sakın bu işe kalkışmayın çok kötü bi iştir.mehmet ince abimizin bu saçmalar yüzüden 6 ayda bir kanının tamamı değiştilmekte. dokunurken bile hassasiyet göstermeyen saçma kullanıcıları ilerde çok büyük sorunlarla karşılaşabilir. Diyelim ki kullandınız ondan sonra en az beş dakka sabunla ellerinizi yıkayınız ve yıkama sonrası varsa imkanınız tıbbi dezenfektan kullanınız.Aslında bakmayın bugün gamo bile bu işi yeni öğrendi saçma yapıyor yoksa dünyada sadece Mehmet İnce bu işi yapıyor.bu bildiklerimi sizinle paylaşma gereği duydum arkadaşlar.
    ALLAHA EMANET OLUN ....