quzenko tarafından yazılan gönderiler

sağolun ustalarım verdiğiniz tavsiyelere uyacağım. yeni başladığım için biraz bu tüfeğimle uğraşayım vakit geçireyim söküp takıp herşeyini güzel bir öğreniyim sonra güzel bişey alırız. ilk önce bunda elim bir alışsın.

slm arkadaşlar

bir konuda yardımlarınızı istiyorum. havalı tüfeklere yeni merak saldım ve kendime kral magnum 5,5 ve 3-9*40 ışıklı dürbün aldım aldım gayet güzel hoşuma gitti yaklaşık 5 kutu saçma (gamo magnum enerji, avsan sivri uçlu paraşüt saçma, norrica v.s.) attım malesef sonuç alamadım her seferinde farklı yerlere isabet ediyodu. en sonunda gamo pro magnumda karar kıldım. 25 - 30 metrede güzel sonuçlar aldım. dürbünümüde sıfırladım. aynı yere defalarca atış yapabiliyorum.şişe kapağını rahat bir şekilde vurabiliyorum. bira şişesi kırılıyo rahat.gücüde fena değil. fakat bunu biraz modifiye etmek istiyorum. forumda biraz okudum yeşil renkli kauçuk bazlı gres önermiş herkes piston için. bunda bende hemfikirim.güzel bir gres yağı araştırdım. yanlız biraz daha güç için yayını değiştirmek istiyorum. türkiyeden bulabileceğim yaylarla tabikide. yay , keçe , oringler bunların hangileri benim tüfeğime olur ve biraz daha performans alabilirim tüfeğimden siz ustalarımın önerilerini bekliyorum.