isot29 adlı kullanıcının mesajları

ankara dışkapı av market den temin ettiğim nikuta marka red dot cihazını ayaklarını cafer usta sayesinde ayarlayarak uydurduk.bir hayli uğraşı sonunda sıfırlama yapabildik.daha sonra kendim için deneyerek bulduğum ayarlama sonucnda gerçek anlamda hatasız atışlar yapmaya başladım.şimdilik resim koyamıyorum ama sonraki denemelerimi paylaşacağım.10m atışlarda gazoz kapağına 5 atış sonucu sıfır hatayla 5 de 5 gibi inanlılmaz bir sonuç benim için.daha önceleri 15 m civarı sadece maden suyu şişelerine isabetli atışları yeterli görüyordum.hedef büyüdü.tabancanın da hakkını vermek lazım.

bilgilerinizden dolayı teşekkürler.tabancanın kutusu üzerindeki resimlerinde dürbünlü görüntüsü mevcut.bende ona kıyasla fikir soruyordum.aslında reddot kullanmak daha mantıklı olabilir.en azından hedefe rahat kitlenmeyi kolaylaştırır.namlu altına kolayca monte edilebilir.

öncelikle tecrübeli silah kullanıcı arkadaşlar.hw75 tabancama dürbün takmayı düşünüyorum.ankarada bu konuda destek alacağım yerler hakkında bilgisi olanlar bilgi verirlerse çok makbule geçer.ankara dışkapı semtleri civarında benzer ürünleri satanlar var ama.ben yinede ustatarıma inanırım.teşekkürler TB2CYY

HW75 tabancamı alalı 15 gün oldu.yaptığım test atışlarının değerlendirmesi olarak şunu söyleyebilirim.ben askerlik harici silah kullanmayan birisi olarak.10 m.15m.20m.ve sonunda30m den atışlar yaptım.herhang bir yardımcı nişan almaya cihazı kullanmadan hedeflerihiç ıskalamadan(hedefler küçük ayran plastik bardakları ve küçük kola kutuları.polis kökenli arkadaşım 30m35m civarında çok rahatlıkla delici atışlar yapıyor.şunu anladım.bu tabanca gerçekten inanılmaz net ve temiz atışlara imza atabiliyor.50m lik kaba hedefleri bile sektirmiyor.bu tabancanın birde dürbün ve lazer le donatıldığını düşünmek bile heyecan verici.ankara

henüz bir haftalık hw75 kullanıcısıyım.silah kalite olarak üst sınıf.kullanım konforu olarak mükemmel.sadece biraz ele büyük geliyor.daha önceleri co2 silah kullanıyordum.ama bunun zevkini alamadım.sık sık arıza çıkarıyordu.hw75 güç olarak bence yeterli.daha güçlüsünü istersende hw45 kullan yaylı pistonlu.çünkü çift kurmalı ikinci kurmada 170m/s hızla çıkş yapabiliyor.