Enginnnn adlı kullanıcının mesajları

Bu tüfeği bileniniz varmıdır acaba?
    Babama 30+ sene önce almanyadan hediye gelmiş ve hala durmakta..
    Ama durumu pek iyi değil..Tamir ettirmek istiyorum..Nerede tamir ettirebilirim ?
    Bide bu tüfek artık antikamıdır :)
    Resimlerini en kısa zamanda koymaya çalışıcam..

engin çok hoşuma gitti. yani mustafa serdar abinin dediği gibi işini profosyonel yapan kişilere bende çok saygı duyarım.

yalnız bir sorum olacak? boğulma tehlikesi ihtimali varmıdır?

aynı şeyleri 4-5 metre derinlikte tatlı suda da yapabilirmisin?

Boğulma tehlikesi tabikide var..Bu iş gerçekten doğru yapılmadığı zaman çok ciddi riskler taşıyo..Bu yüzden çok arkadaşımızı abimizi dostumuzu kaybettik..

1.si tatlı suda zıpkınla balık avı zaten YASAK ..2. olarak tatlı su dalış açısından gerçekten çok tehlikleri..

Arkadaşlar hepinizin güzel yorumları için teşekkür ederim...

Ben neredeyse 9 yaşımdan beri dalıyorum..Bu hobi bana babamdan geçti..Ve o yaşlardan beri kafamı sudan çıkartmadım nerdeyse..

Gerçekten bambaşka bir dünya aşşagısı..

Yaptığım spor eger bilmeden yapılırsa ciddi tehlikeleri olan bir spordur..

Kesinlikle tüple dalmıyorum ..Kendi nefesimle dalıyorum..Zaten tüple dalıp balık avlamanın büyük cezaları var..Yasak..

Ve büyük saygısızlık.!

Kullandığım ekipmanlarda ; elbise, palet,gözlük,kurşun ağırlık,zıpkın,bıçak,vs..Merak eden olursa yardımcı olmaktan zevk duyarım..

Koyduğum videoların çoğu 3 yada 4 metre ..Ama bi kaç videom 15-22 arası..

Videolardaki çekimler marmara ve ege de yapılmıştır..

Kulak eşitlemey gelince, bu insandan insana değişen birşeydir..ben mesela 2 metrede eşitlerim ve indikçe eger ihtiyaç duyarsam eşitlemeye devam ederim..Herkeste değişir bu işlem..

Serdar arkadaşım o çıkarttığım sesler balıkları çağırmak içindir.. yani yanılmamışsın :D Bazen ses çıkartınca bu balıkların ilgisini çekiyor..

Genelde su altında kalma sürem ortalama 1,30 dk ama tabi bu şartlara göre değişiyor..Bazen 45 sn bazen 2.00 dk olabiliyor..

Sadece kondisyon ve ciğerle alakası var..

Kulaç açma olayıda şöyle.. eger burnunuzu elinizle tıkayıp hava vermeye çalışırsanız kulaklarınız çıt eder ve böylelikle eşitlenmiş olur..

Zıpkın markası Beuchat ,omer kullnmışım videolarda ama bu işe merakım olduğu için evde her çeşit zıpkınım mevcut..

Yorumlar için tekrar teşekkür ederim..Zaman buldukça eklemeye çalışırım ..

Saygılar

Çekimlerin hepsi bana aittir..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu silah bakımı konusunda ve modifiye parça montajı,dürbün montajı - sıfırlanması gibi konularda en geç 20 güne kadar İstanbulda profesyonel bir birim oluşturuyorum,gerekli açıklamaları da yakında yapacağım,dolayısı ile bundan sonra sıfır olsun kullanılmış silah olsun kiralayacağım bir atölyede,eleman konusu tamam,hizmet alacaksınız.

Mustafa bey eger böyle birşey yaparsanız inanın çok iyi olur..

Simdiden kolay gelsin..

Onur kardesim ellerine emegine saglık..

Gerçekten emek harcayıp anlatmışsın tebrik ederim..

Ama ben bu tüfegi aldıktan sonra bu işlemleri yine yapabilecegimi zannetmiyorum çünkü tüfekten cok iyi anlamıyorum daha yeniyim..

Bu durumda istanbulda bana bu işlemi yapabilecek magza yada bi arkadaş varmıdır acaba ?