cemo702 adlı kullanıcının mesajları

ewt cok haklısın bazen sabrımı zorluyor Hatsan !50 Th ım ama tek problem henüz 2 bacaklı dürbün kullanmam ve dürbünün yerinde rahat durmaması (Vidalamış,yapıştırmş,stoper takmış olmama ragmen) amayakın zamanda dampa ayagı da alacagım o zmn cok iyi olacak sanıyorum
    Cunku bu haliyle bile 100 metrede 5 cm grupman yapabiliyorum. bugun yine atıştaydım Edirnedeki av bayiğinden gamo impact aldım 250 li en kalitelisi olmasa da dogrusu başka saçma yoktu orda. size resimlerini de getirecektim ama telefonumu evde unutmak hiç beklemediğim birşeydi.

bende de Hatsan Mod 150 Torpedo var 5.5 lik iki ayaklı 9x40 optima dürbün arkasında silahla gelen stoper 20 atışta stoper fırladı arkadan ne kadar sıktıysam nafile Dampa ayak nasıl oluyor şimdi onu araştıracagım bakimnasıl birşey ona gore sabitlemem lazm bir şekilde
    Ağırlıgı cıkartın demişsiniz ağırlıgı çıkartınca bnm tahminim cıkış hızının düşecegi yönünde.
    üstadlara sorarım agırlıgı cıkartmanın yan etkilerini?

bende araştırmıştım onu Diesel etkisi %40-60 arası hız artışı sunmasına ragmen yeni tüfekler icin kullanılmaması gerektigine inanıyorum tüfek artık eskidi ise çöpe atılacak kıvama gelince anca kulllanmayı deneyecegim.