alix_1984 adlı kullanıcının mesajları

mustafa abi hala çalışmalar devam ediyormu bu tüfek için bende merak ettim malum forumu hatim ediyorum bu konu çıktı karşıma bir kez daha aydınlatırsanız bizi sevinirim sanırım 1 yıldır hiç cevap yazılmamış acaba çalışmalar sonlandımı ???

bu tüfek görünüş itibariyle bana baya bi saçma geliyprdu :) fakat biraz araştırdım 100 ve 120 metrelerde 2 inch lik grupman yapılabilir yazıyo birde videodaki pelletler ne ayak ben ilk defa gördüm yalanmı söyliyim bu tüfek iyimi sizce sizin yorumlarınız nedir fiyatı yaklaşık 1.600 lira saygılar

Yönetici Notu: Lütfen üslubumuza özen gösterelim.
    http://www.youtube.com/watch?v…p;index=28&playnext=2

valla nasıl olduysa benim açtığım konu buraya taşınmış :) her neyse bende bu air rangeri gördüm tuhafıma gitti bir üst mesajda yazdığım gibi 400 metre atışlarını gördüm ama fiyatda çok arkadaş sevgili kadirin yazılarından biliyorum ve hak veriyorum bu kadar para bu silahlara verilmez onun yerine iyi bir ateşli alınabilir ve diğerlerinin dediği gibi atıcı iyiyse silah çok önemli olmayabilir bence güç istiyorsan sumatra olabilir ben 1 haftadır ezberledim forumu nerdeyse ve sumatra 500 de karar kıldım bakalım bi halt yiyoruz ama hayırlısı :) fx gladiatörde aklımı kurcalamıyor değil yani iyi günler dilerim

Sevgili forum arkadaşlarım dün siteye giremediğim için başka siteleri biraz dolaştım ve bu Dyastate Air Ranger denen tüfek hakkında bayabi yorum okudum ve 400 metre videolarını izledim sitede tüfekten aşırı övgü ile bahsediliyordu site yöneticisi bir şahıs yurt dışından bu tüfekleri getirtip ön siparişle satıyormuş sanırım yaklaşık 20-25 adet satmış alanlarda memnun yanlız silahın fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 3500-4000 tl arası bi fiyat deneyen kullanan varmı bu tüfeği sevgili üstadlara ve forum arkadaşlarıma soruyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim 8)

ya arkadaşlar bende istiyorum bundan ya ama imkanı zorluyorum olmuyo du bakalım hayırlısı bu hafta belli olucak inşallah ayrıca güle güle kullanın tüfeğinizi

Ben de daha önce Hatsan kullandım EVET kendini her geçen gün geliştirmekte lakin Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Dünya da birçok kaliteli PCP üreticisi zaten mevcut hızlı ve emin adımlarla onların seviyesine ulaşabilir Hatsan. Hem ayrıca yurt dışında ki birçok kullanıcıdan tam not almış diyorsunuz, neden ülkemizde de tam not almıyor hiç düşündünüz mü? Ya da dışarıya giden PCP ler çok kaliteli biz bilmiyoruz.???? Saygılar

haklısın abi zaten bizim türkiyede ihracat yapılan mallar nedense buradakilerden iyi oluyo bazı firmalarda special hesabı :) dediğin gibi olabilir

İyi ama burada hatsan yokki bi yerde okudum hatsan yurt dışındaki kullanıcılarından tamamen tam not alıyormuş gerek satış sonrası destek gerekse malzeme kalitesi ve müşterilerin ürünlerden olan memnuyetini söylemeden geçemiycem biraz araştırdım hep olumlu yanıtlar aldım ayrıca video sitelerindede hep hatsanın ürünlerinin yurt dışındaki kullanıcıları tarafından upload edilmiş videoları mevcut haksızmıyım...