asil adlı kullanıcının mesajları

  ABD ordusu bunun top versiyonunu bile yaptı Railgun yazıp aratırsanız türlü örnekleri çıkıyor.Haberdeki sıkıntı bu sistemi çocuk 0 dan icat etmiş gibi anlatılıyor.

  Harici İçerik www.youtube.com
  Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
  Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

  Harici İçerik www.youtube.com
  Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
  Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

  beni dikkatimi çeken şu oldu 40 yıllık tüfek üzerinde boya kalmamış ama zerre pas yok kalite bu olsa gerek

  Emir hocam sayenizde yeni şeyler öğreniyoruz,merak ettiğimiz marka/modellerin işini bilen biri tarafından yapılan incelemelerini görüyoruz ben dahil çoğu kişi sizin kadar özverili şekilde uğraşmaz hobimiz adına sürekli katkıda bulunuyorsunuz.
  çok sağolun.

  Arkadaşın tanıdığın araya girmesi ile rica minnet ile olacak iş değil belliki serviş işini yapmıyor tüketi hakları hakem heyetine başvurun dahası ingilizcesi iyi olan biri türkiye servisinin durumunu direk Gamo ya iletirse iyi olur
  konuyu açan arkadaşın tüfeği ne oldu merak etmiştim ama heralde foruma gimiyor artık konu açılmış sonuç yazılmadan yarım bırakılmış

  crosman teknik servisi hizmetini meydan av


  Adres: Kemeraltı Caddesi Şefkat İşhanı No: 1 - 3 Kat: 1 - 2 34425 Karaköy - Beyoğlu - İstanbul
  Telefon: 0 212 292 50 16
  Fax: 0 212 243 93 97
  e-mail: meydan@meydanav.com

  Teknik servisi yok ! Bende de asg var parça kırdı 1senedir evde yatıyor ! Her zaman diyorum arkadaşlar bu co2 tabancalar ın alayı para tuzağı çöp ! Umarex cp 88 ,99 , beretta modellerine parça bulursunuz lakin bu tabancalarada 1000 kusur tl para istiyorlar bu da gerçek tabanca parası ! Ben çözümü yaylı pistonlu tabancada buldum hem bozulmuyor hemde co2 tabancalar ile kıyaslanamayacak güçte!

  konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak için yazdım. co2 gerekli veya gereksiz o kişiye göre değişir.servisi yok,co2 gereksiz para tuzağı demenin konuyu açan arkadaşa yardımı dokunmaz

  tabancayı aldığınız yeri arayın sizdeki tabancanın teknik servis hizmetini veren firmayı öğrenin orayı arayıp sorunu anlatın yardımcı olurlar
  eğer tabancanın içinde tüp bıkarsanız oring in ömrü kısalır tüpü bitip tabancadan sökün

  Tüfeğiniz hayırlı olsun paylaşım yapmanız iyi olmuş aynı tüfeği düşünen arkadaşlar fikir edinmiş olur.Kıyaslama yapılabilnmesi i için kaliteli pelletler ile video kaydı ve daha sonra tüfek rodajını tamamladıktan sonra video kaydı yaparsanız çok iyi olur.

  Benim düşüncem 2. el Diana araştırın.Diana genel anlamda kalite olarak çok iyi marka diana alıpta şikayetçi olana henüz denk gelmedim.Özelikle mod 54 tepme önyeliyici kızak sistemi yüzünden oldukça övülüyor.
  Forumda işin üstadları var Zetax nickli Emir beye danışmanızı tavsiye ederim.

  genel olarak gamo nun pellet ölçülerinde tutarsızlık var çoğu namluya zor giriyor 5.5 mm çapını tam olarak tutmuyorlar
  jsb te bu tutarsızlık yok pelletlerin tamamı aynı ve alaşımları daha farklı kalite standartını yakalamışlar fiyatıda doğal olarak daha fazla

  orjinal gamo hunter direk kubbe başlı oluyor ucunda bir fazlalık olmaz. alttaki fotoğrafta olduğu gibi

  hunter ve pro hunter serisi farklı pro serisinde yüzeyinde tırtık olmaz.Tırtıklı olan çakma falan değil ancak pro serisi bana göre daha iyi eğer bulmazsam normalini alıyorum gurupman değil sırf eğlence maksadı ile kullanılacaksa alınabilir.
  hunter http://www.a rmer.com.tr/asp/product/2068/GAMO-HUNTER-4-5-MM-500-ADET-PELLET
  pro hunter http://www.a rmer.com.tr/asp/product/1195/GAMO-PRO-HUNTER-5-5-MM-PELLET-250-ADET-


  http://www.a rmer.com.tr/asp/brand/470/113/GAMO-PELLET