asil adlı kullanıcının mesajları

4x20 dürbün deki sorun şu boğaz çapı 25 mm den küçük olduğu için tek parça ayak yada dampa takılamıyor kendi ayaklarıda oldukça adi bu nedenle bence tercih edilmemeli merçek çapıda küçük doğru düzgün ışık almıyor
    optima 3-9x32 başlangıç için iyidir

paint programi ile kolayca yeniden boyutlandirabilirsiniz google de aratin

Cevabı tel den yazmıştım pc ye geçince video linkini veriyorum.Ekstra programa gerek olmadan Windows un içinde bulunan Paint programı ile kolayca yeniden boyutlandırma yapabilrsiniz hem resim yükleme hatası almazsınız hemde resimlerin boyutu düşeceği için upload süresi ciddi şekilde kısalır.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

kara liste ve beyaz liste baslikli geri bildirim konulari mevcut ayrica geri bildirimleri direk alışveriş yaptığınız kişinin profil duvarına yazabilirsiniz şahsen ben alışveriş yapacağım kişinin profine bakarim açtığı konulara bakarım forumda aktif üye ise şahsen tanımasam bile benim gözümde o kişi için + puan olur aktif olması.

diana nın sök tak değiştirilebiler arpacıkları leri çok güzel
    pardon değiştirebilir arpacık weihraunch taydı heralde
    neyse hatsan da böyle bi sisteme geçebilir şuan ki nişangahını beğenmiyorum

bahsettiğim gez videoda 2:00 da

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hayırlı olsun gerçekten yakışıklı tüfek.Sırf tahribat atışları için bende bi 6.35 düşünüyorum hiç kullanmadim en azindan merak ediyorum.

Atak arms tan bu tarz bi tüfek bekliyorum yay yerine Zoraki deki gibi pistonlu(PCA),şarjörlü şart değil ama olursa tadından yenmez tepme olmayan üstelik şarjörlü pcp kalitesinde atış yaparız scuba tüpü pcp pompa derdi olmadan

videolarını izledim benimde ilgimi çeken bi model Ortadan ikiyi yarmalı şarjörlü yaylı tüfek :D
    hafif,kısa,az tepen ve şarjörlü.Hatsan da el atsa artık bu tarz modellere iyi olur yada Baikal ithalatçısı zahmet edip getirsede alsak izh 61 için mail atmıştım seneler önce ilgilenmediler

imzamda kullandığım modeller var x20 nin tetiği çok kötü onun dışında güzel tüfek tetiği iyi olsa onuda öneririm,gamo marka tüfeklerin fiyatlarını çok abartlılı buluyorum
    bana göre hatsan yaylı sınıfında ideal fiyat/penformans tüfekleri üretiyor
    daha fazla para verebiliyorsanız mod 85 sniper a ahsap kundak isterseniz mod 95 - mod 99 a bakın,mod 87 qe de güzel tüfek ancak ben kullanmadım yeni çıktı denemek lazım forumda alanlar var takip edin fikir edinin
    birde alacağınız tüfeği av bayii sine gidin inceleyin uygun fiyat verirse oradan alırsınız olmadı internetten güvenilir av bayii lerinden 2 tıkla kapınızda

Hatsan Striker Edge 5.5 mm bu aralar kampanyalı fiyatı 155 tl den başlıyor bu paraya göre 10 numara tüfek bendede var ağır değil kurmak zor değil kullanırken insanı yormuyor çok rahat şekilde ayakta desteksiz atışlar yapılabiliyor ayrıca kundağı iyi kavrama sağlıyor kullanmak oldukça keyifli tavsiye ederim.
    amma övdüm he ama seviyorum bu tüfeği bu bi fiyata çok çok iyi hobiye yeni başlayanlara indirimli fiyatı ile direk tavsiyem budur

pcp ye her yeni başlayanın mutlaka atığı konu bu,ey Hatsan neden klavuzlarına gerekli bilgileri detayları yazmazsın insanları uğraştırırsın

Emir abi kısa namlu uzak mesafe atışlarında sıkıntı yaparmı aynı ağırlıktaki saçma uzun namluya göre daha fazla düşme yaparmı bunu bi yerden duymadım sadece kendince düşündüm çılğınca mantık yürüttüm :D ve kafama takıldı