megadeth adlı kullanıcının mesajları

evet 4.5mm gelecektı geldı ama ultra modelı degıl yıne hayal kırıklıgı yasadım. yanı dedıgınız gıbı o bayan kırk yalan söyledı bana ınsan bır pardon kusurabakmayın der hıcbırsey söylemedı almadan kargoyla gerı gönderdım ayrıca mermı kutusu acıktı ve mermıler kutunun ıcınde sacılkmıs dökülmüstü.iptal ıcın dün aradım ama baska bır bey cıktı yanı o bayan cıkmadı telefona o sagolsun onun adına özür dıledı ıstersenız ıptalde edebılırım yada hemen kargonuzu gönderebılırım dıyınce bende pekı ozaman dedım yanı aksama alıcam kargomu. yanı insallah yanlıs ürün gelmezse. vallahi gönlüm istiyorkı hersey yatagunda olsun herseyı yatagun getırsınde bızde gönül ahatlıgıyla sorunsuz yanlıssız ürünlerımıze tam zamanında kavusalım. bakın gecende 54 tl ye bır bayıden barksa marka red dot aldım adamlada yazıstık zonra uygun aldınız dedı ve gülücük gönderdı bende dedımkı sız uyguna verdınızde ben aldım dedım. oda yok bız aslında yanlıslıkla gelıs fıyatını yazmısız dedı aaa dedım ozaman farkını hemen cekın karttan dedım yok dedı müsleri memnunıyeti herseyden önce gelır hiç önemlı degıl dedı ısrarıma ragmen almadılar farkı . farkda 50 küsür yanı 54 tl ye aldım sonrada fiyetı düzelttiler 110 tl ıdı sanırım. helal olsun bakın negüzel esnaflar var. karsız sattılar bana red dotu. iyigünler arkadaslar.

perforamansını Hp01 göre merak ettiğim için Zorakiniz elinze ulaştığı zaman mesafe ve tesri sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.