king adlı kullanıcının mesajları

merhaba zoraki tabancamın iki tane oringi lazım. birisi namluya temas eden kısmındaki oring atış yaparken düşmüş. diğeri pompanın mekanizmayla bağlantı kısmındaki oring yırtılmış. bu oringler standart boyutlardamı sanayiden falan bulabilirmiyim.

Atak Arms ile bağlantıya geçmeniz halinde yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Yine 36 ga kaşıntısı tuttu beni ama kayda değer hiçbir ürün yok. Haniç ve Ranger in iyileştirilmiş 2. nesillerinin çıkmasını bekliyorum. özelikle Rangerde kurşunlar takla atıyor bu ağır bir sıkıntı. Bir firmada çıkıp DMR tadında bir 36 lık tüfek yapamadı. Hadi DMR fantazi belkide birtane klasik yada taktikal görünümlü bir Bolt Action bile yapamadılar. Bıktım bu vizyonsuz yerli üreticilerden.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Araştırılmışı var;Pompalıda Yerli olarak Winchester SXP, bütçe daha kısıtlı ise Akkar Karatay
    Kinetik yarı otomatikte Akdaş 212 yada Stoeger M3000

Sayın Komser; Winchester Sxp için
    Bende aynı düşüncedeyim,İstanbul Silah Sanayide Lisanslı üretimi olması ;benim içinde yerli üretim sınıfında yer alması sağlıyor.
    Akkar Karatay ; benim bütçem doğrultusunda edinebileceğim en iyi seçenek.ilk fırsatımda Mercan yokuşunda yakından incelemeyi düşünüyorum.
    eğer umduğumu bulamazsam kinetik değerlendirmesine gircem.
    Bakalım herşey 2016 ikinci çeyreğinde sonuçlanacak.
    Ilginiz için teşekkür ederim.

Dediğim gibi ; Haniç Lever Action
    görsel olarak beğeniyorum. Silahı hiç elime almadım.
    Size marka konusunda yardımcı olabilmek adına ,alternatif sunmak istedim.
    bende ,şuan 12 kalibre yivsiz pompalı veya kinetik çalışma prensibine sahip yarı otomatik araştırmasındayım.

@king, @asil, @baldiran, @ZETAX, @Field hunter 34 teşekkür ederim arkadaşlar, daha güzeli sizin olsun.

Ama ben dedim, bi tane daha getirebilirim dedim, kimse tınlamadı :P

Bu arada dayanamayıp namlusunu temizledim ve bir kaç atış yaptım. Moderatör takmak gereksiz, tamamen mekanik ses var, o da zamanla azalır sanırım.

tamamen duygusal sebeplerden dolayı ; çekici teklifinize yanıt veremedim.

ilerde olabilecek teklifleri inşallah yanıtsız bırakmayız.

güle güle kullanın.

tasarım farklılığı ve tabiiki yaylı olması ile ilgimi çeken bir ürün ,

ürün üzerindeki incelemelerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.

hayırlı olsun,güle güle kullanın.

Bu arada ister katılın ister katılmayın ama içlerinde en sağlamı bana göre PTT kargo. Evet bu kargonun da hataları var yok değil fakat şunu belirteyim ki PTT de kargo içi görülmeden kabul edilmiyor ayrıca kargonuz desi olarak sisteme işlense de gram olarak da sistemde yer alıyor..Diğer kargolarda kargonuz sadece desi olarak sistemde yer alıyor ve de genelde paket içeriği kontrol edilmiyor. İşte PTT kargoda sistemin böyle işlemesi en azından mağdur olmamak ve de göndericinin de zan altında kalmaması için büyük ipucu ve iyi bir avantaj..

Zorakiniz hayırlı olsun ,ptt kargonun bu denli detay çalışması gayet başarılıymış

Arkadaşım Hoşgeldiniz ;
    öncelikle Tanışalım bölümümüzde kendinizden bahsederseniz daha uygun olur,Ayrıca Zorakiniz hayırlı olsun ,merak ettiğiniz her türlü bilgiyi zoraki başlıkları altında bulabilirsiniz.

iyi forumlar dilerim.

TANIŞALIM