tevfik53 adlı kullanıcının mesajları

Ben sizi anlamıyorum biri öyle diyor biri böyle diyor bakın bu silah çok güçlü silah isteyenler için yapılmış tüfek ha diyorsunuz çok atış iyi grupman o zaman hatsan nova iyi bir tüfek elinize alınca 200 tane ata biliyorsunuz herkulesin tek dez avantajı güç ayar vidasının olmaması bu yüzden atışı az ama o olsaydı belki insan bu kadar şikayet etmez zaten atışını palet etekli yüksek hızda ne kadar isabet bekliyorsunuz'ki daha hava dinamiği iyi palet lazım ki herkulese uygun palet çıkartacaklardır... die tahmin ediyorum...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

abim baya güzel bir inceleme yapmış...

beğendim bayağı güzel anlatmış dediği gibi ince mehmet tahribat için delicik için daya iyi saçamalar gelecek herade o zaman 2 mm sacı deler die tahmin ediyorum

42 grain 6.35 50 metre grupman ve tahribat videosu. 30,25 grain ince mehmetle 100 metrede isabeti nasıl olur acaba iyi olursa gerçekten çok iyi iş çıkmış gibi.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

güzel video olmuş ama dikkat edin ve bu silaha gerçek silahmış gibi davranın zaten gücü gerçek silah gibi zaten bu silah 6.35 daha küçük alınmaz Alanları görecez bakalım nasıl video çekecekler kaç metere atıcaklar...

saolun açtığım sayfaya yorum atığınız için ileriki zamanlarda hatsan ve kral yaylarına bakıcım ve krom alaşımlı 4140 çelikle piston yapıcam bakalım nasıl olacak ama ne zaman beli deil yapınca bu raya atarım gene aklından bir fikir geçerse güçlendirmek için buraya yorum yazabilirsiniz burada cevaplanan konu belki bu tüfekte belki başka tüfeklerde bazı sorunlara cevap olur....

saol yakın olsayıdınız alırdım kargo da para ister ama gene saol burada pek keçe satılmıyor ama araştırıcam güç olayıda atış yaptığımda karşı taraftata toprak kaldırmaması bu yüzden merminin nereye gittiğini göremiyorum raptor da var onu takınca ki takmak zor oluyor atmak için içeriye 1 cm girdirmek gerek gene aynı toprak kaldırmıyor bunu anca yay değiştirmek lazım nasıl oacak biliyorum tüfeğim bi kez bakıma gitti 2 sene oldu sonra 1 2 ay önce yeni yay taktım o ve yayın sertliği pistonun tetik tarafından tutulan yerini yedi ve 1 mm incelti tetiğe ufrak tefek mudahalelerle çözülü ama gene olmaya bilir bu yüzden yeni piston yapacam malzeme olarak ne seçeyim... ?

evet kralın parçaları aynı torunun diş çap 25 helrade biri bedavadan kaçe ve yay getirmiişti bende yaparmıyım öyle bilmiyorum ama yay güçlü olsa iyi fabrika çıkışı bile 210 mt/s oluyor bana en az 245 mt/sn lazı hatsan mpd 99 ama kralın parçalarınada bakıcam bu arada piston yaptırıcam heralde malzeme olarak ne kulanayım kral güçlü yayları varmı ?

bu İngiliz hep ras geliyorum çok güzel atışları var chairgun felan çok iyi kullanıyor ne ise bu videoda ona iyi işallah yardımdı olmuşumdur acemilere faydalı olcağını düşündim siz değer airgun severler neden böyle Türkçe paylaşımlar yapmıyorsunuz mesafe ölçmek gibi...

evet rugere benziyor ama keçke yivset atsalarmış burada fanı çok olur ama atmadılar ruger mark 2 valla hasta olduğum silahtır tam bizim gibi obo atıcılarına ... valla

Bu silahı biraz açar mısınız nasıl bir silah palet yerine bilye atıyormuş yiv ve seti varımdır kullanıcılar varımı lütfen merak etim amerikada en çok satan havalı tabancasıymış ??