salaz adlı kullanıcının mesajları

Süperpoze ile aynı anda 3 saksağan indirdim.Mısırları deşiyorlardı.Havalı ile 1 tanesini indirebilirdim.Otomatik tüfek ile bıldırcın sürüsüne saydırıyorsunuz 10 tane bıldırcın yerde.Tepenizden sığırcık alayı geçiyor poze ile iki tane patlatıyosunuz 5-6 sığırcık yerde.Mesafe yeterli olduktan sonra bu tür ateşli silahlarla ıskalamanız mümkün değil.Bu saydıklarımın hangi birisini havalı silah yapabilir? Havalı ile şu yapılır.Tünemiş bir iki sığırcık,karatavuk,üveyik filan vurursunuz.Eğer benim arkadaşlar gibi psikopatsanız bir dut ağacının altına çöküp bir günde 100 tane serçede telef edebilirsiniz ki ben asla yapmam(serçeleri yağda kızartıp yiyorlar en azından).

bu işin ön yargısı yok hatsan yeni bi firma değil yaptığı işler ordada ki bence bu tüfek için yüksek fiyat istemiş pcp olsa veririm o parayı ancak yaylı hatsana vermem gider gamo dan alırım 2. diana alırım o paraya bi sürü hatsan daha kaliteli seçenek var g;$i

Yabancı forumları gezerseniz herkesin gamodan uzak durun çok kalitesiz bir tüfek dediğini görürsünüz.Gamo hatsan kıyaslamalarında hatsan güç ve isabet olarak gamo'nun önünde.500 tl ikinci el gamo alacağıma 500 tl ye sıfır hatsan alırım..Hatsandan daha hesaplı olup daha kaliteli bir seçenek yok malesef.