html_cod adlı kullanıcının mesajları

Benimde o mod99daki namlu kilidi hoşuma gitmedi bugün bayide inceleme fırsatım oldu resmen hayal kırıklığıydı benim için hemen fikrimi değiştirdim ve mod95 sipariş ettim zaten dediklerine göre kilit dışında ve kundakdaki şerit dışında birebir aynı bu aralar yoğunum zaten pek kullanamayacağım diye aldım gitti güzeldir inş. sizede bundan sonraki atışlarınızda şans ve başarılar dilerim...

Evet haklısınız en büyük sorunda oydu zaten emanet edecek birini bulamadan bir yerlere gidemiyordum tatile gidemediğim olmuştu ama geldi geçti bende seviyorum hayvanları ama büyük sorumluluk gerektiriyor her yiğidin harcı değil sizi tebrik ediyorum bundan dolayı...

Bu akşamlıkmı? daha var de de düşüp bayılalım şaka bi yana maşaallahı var hayvanlarının dolayısıyla seninde kolay olmaz bu kadar hayvanla ilgilenmek benimde vardı bi ara kuş civciz-bıldırcın ipek böcekleri filanda daynamadım zor oluyordu ilgilenmek ipek böcekleriyle kuşu hediye ettim birine bıldırcınla baya büyüttüğüm civcivlerimide gelincik yemiş bahçede ;#^+. bu serüvenide böylece tamamlamış oldum daha girmem böyle bir işe size kolay gelsin...

İyi günler dileyerekten kunuya giriyorum co2 tüplü sistemlerle çalışan silah merakımı gidermek için öylesine bi unicorn 09 havalı tabanca aldım fakat tüp takımı ile başım dertte ilk tüp ziyan oldu ikincisi yinede iyi taktım tüpü yerleştirdikten sonra vidasını çevirirken hızlı olmazsak baya bi havayı dışarıya boşaltıyor bunun bir taktiği yada kolaylığı varmı yardımcı olursanız sevinirim silahda şu ana kadar bb saçma hiç denemedim ancak hatsan diablo 4,5 pelet ile 50-60 kadar atış yaptım az buçuk fikir sahibi oldum silah hakkında almayı düşünenler olursa bilgi yönünden yardımcı olabilirim :thumbup:

saygılarımla...

Ben net anlayamadım? görsel bir paylaşımmı yapacaktınız birşey görünmüyorda sadece yazı yazmışsınız? saygılar...

Teşekkürler cevap için bakayım araştırayım biraz doldurtacak biyer bulamazsam çevrede 15l eğer bulursam 6-8l alırım iyi günler olsun tekrar teşekkürler... baktım şimdi 18 kgmmış evet dediğiniz gibi büyükse eğer taşıma ve yer sıkıntısı olacaktır son olarak dolum ücretlerini biliyorsanız söyleyebilirmisiniz pompa kullanmak zoruma gitmeye başladı bu yaşta yaşlılık başlıyor 8o

Paylaşım için teşekkürler hazır scubadan konu açılmışken birşey sormak istiyorum yatagunda ecsnin 15listrelik scuba tüpleri var etrafımda doldurabilecek bi mekan yok dalgıç okulu filan yani 15 litre alsam mantıklı olurmu önerirmisiniz yani hesaplayıcıdan hesapladım yaklaşık 100-110 arası dolum yapılabiliyormuş iyi geldi bana ama çok büyükmüdür taşıması sorun olurmu acaba saygılarımla...

x20de gamo kendini kanıtladı neticede fakat norica için bişey diyemeyeceğim yorum yapmam uygun olmaz gamonun hangi modeli olduğunu belirtmemişsin ancak genel olarak şu kanı ve incelemeler vardır isabet olarak gamo tatmin eder ancak güç tahribat olarak orasını bilemem o sana kalmış ne derece güç bekliyorsun önemli olan o. Ama gücün önemi çokta olmaz bana kalırsa neticede alacağın silah yaylı en fazla 100m civarları oda vurabilirsen yani demek istediğim güçten ziyade isabet üzerine yoğunlaşman daha verimli olur gibi... saygılar kolay gelsin.