html_cod adlı kullanıcının mesajları

Yaylılarda jsb gerçekden tatmin edici özellikle ilk olarak norica-ince mehmet- jet- poligon gibi peletler kullannan biri olarak süper geldi şuana kadar elime geçen en iyisi bu ama FX-AA-CROSMAN ultra- H&N Hollow point - Hatsan torpedo- ince mehmet solid. bunlar sırasıyla listemde bunlarıda zamnla deneyeceğim mesajlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim...

hepinize cevaplarından dolayı teşkkür ederim anladığım kadarıyla peletler fantezilere göre değişiyor standart kullanım için kubbe başlıklı jsbler iş görür sanırım amaca göre pelet konusunu okumuştum ancak aradığım cevabı bulamamıştım şimdi iyi oldu bu arada böyle ağır peletler yaylılarda çokda iyi sonuç vermez anladığım kadarıyla ancak her pcpidede sonuç verirmi örneğin bi at44-yada AA bunun için yeterlimidir illaki daystate yada sumatramızmı olmalı?

Abilerim arkadaşlarım bu peletler ilgimi çok çekti hakkında bilgisi olanlar varmı?

http://www.youtube.com/watch?v=9lF5vvhG4xU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=_CVPXUhDl3I&feature=related

vede peletler hakkında bilgi verebilirmisiniz tam bir konu bulamadım bununla ilgili mesela ben herzaman sivri uçlular tahribat ve isabet olarak daha iyi sanarken (hava sürtünmesinden dolayı) kubbe başlıklılar daha iyi deniyor hollow point - match- kubbe başlı- sivri uçlu - plastik gövdeli-ucundan eki olan(rocket-red fire-blue fire vs. gibi) yardım ederseniz çok memnun olurum

saygılarımla...

Torpedo-ince mehmet-crosman-ve hatsan jsbler iyi sonuç çıkarmış rocketten zaten fazla birşey beklemezdim fakat ts22 beni çok şaşırttı özellikle :him:s ben birtek noricaya anlam veremedim iyimi kötümü diye 8o inceleme için teşekkürler devamını bekleriz ortam güzel olmuş zaten devamı geleceğe benziyor ;tese;kkur

İyi günler hayırlı olsun öncelikle Şans diyelim abi bayada heycanlanmıştınız galiba daha önce mod70 alıp fabrikadan mod90 alanlar duydum sizin şansınızada bu bence hoşunuza gitmediyse peşine bırakmayın yollayın değiştirsinler ...

Havalı silah için özel bir poligon varmı bilmiyorum fakat normal poligonlar ve TEAM buluşma noktaları mevcut bu yerlerde atış uygundur...

saygılarımla...

Bugün kuzenimin yeni kralı ile atışa çıktık 65 metre gez arpacık atışları yaptık vurduk vuramadık sonra 35metre atışları yaptık 5.5 mm öncelikle şunu söyleyeyim silah yetersiz magnum olmasına rağmen peletler öztay ve jet kullandık yetersizdi ve buna rağmen 65 metre gez-arpacık sizcede hiç fena değildir demi :thumbup:

şimdi gel gelelim gözlemlerine silahda kullanılan malzeme yetersiz gibi geldi cafcaflı bir gösterim yapılma amaçlanmış isabet olarak noksun namluyu bek beğenmedim silahın sesi dış ortamda fazla yok yaklaşık 250-300 atış yaptık yay sağlamdı ;,;-

tahribat konusunda 65 metre tuborg şişesi kalın yerinde düştü göbeğine geldiğinde kırıldı maden suyu şişesi denk gelmediği için kırılmadı vurduk ama sıyırdı sanırım kırlmadı pet şişe ilgincime gitti uçtu fakat delinmedi pelet konusunda jet peletler etekler sağlamdı fakat bir kutu tam oturuken diğer kutudekilerin eteklerinin bir kısmı dışında kalıyordu 25 metre kalın şarap şişesi tuzla buz oldu

extrem deneme olarak nereye düştüğünü görmek için karşı tepelerdeki topraklara attım 200-250 metre hiç bir pelleti göremedik 10-15 tane attım hiç biri görünmedi

tahta denemsi olarakda 8 metre zeytin ağıcından bir parçaya attım 0,5 ile 1cm arasında saplandı kral havalı tüfekleri merak edenler için yaptığım bir takım gözlemler bunlar...

Saygılarımla: (Mevlana Yusuf KARAKURT)

İnsanın insaflısı lağzımdır bu dünyada hoş bi hareket olmuş ;d; Ya bu salmayanlar bu vatozu ne yapıyor yenmiyor bildiğim kadarıyla yani satacak bi ortam varmı akvaryumculara filan?

Arkadaşlar aslında büyük ihtimalle bi sorunu yoktur arkadaşımızın çoğumuzda el titremesi olur insanız neticede robot değil ben bu konu için önce bi doktor abime danıştım şeker kan akış problemi ve sitres olabilir dedi hastahaneye görün dedi gittim birşey çıkmadı yani şeker veya kan akışında sorun stres okulu fazla taktığımdan dolayı sürekli gergin bir hava oluşmuştu üzerimden bundan dolayı sinirlerin ve dolayısıyla kaslardan kaynaklanan titremeler oluyordu yani rahat olacaksın işin formulü bu bence...

1)kasların kasılık olmayacak çünki kaslar kaslı ise istemsiz titreme ve hareketlenme yapacaktır.

2)nefes kontrolü bunu zaten biliyorsundur

3)doğru anı bekleme yapacağın atışta bütün vücudunun uygun hale geldiği bi an vardır bu safada titreme azalır vücut gevşer ve sıkarsın.

4)Birde dayım söylemişti tüfeği hangi elle tutuyorsan diğerine avcunun içini kapsayacak birşey koymak ve sıkmak çok değil az tabi çok sıkarsan titreme yapar

bildiğim kadarı ile bukadar yanlışım veya eksiğim varsa af ola düzeltirseniz sevinirim