sevket67 adlı kullanıcının mesajları

hayırlı olsun kardeş.kusura bakma ben konuyu yeni gördüm.öncelikle belirtmeliyim ki hatsanın çıkardığı en güçlü tüfek.bendede aynısı var,ilk başlarda bazı sorunlar yaşadım.mesela namlu yerinden oynadı.serviste yapılıp geldı.sonra vs.vs.eğer dürbün optima 3-12*44 ise;balantı ayakları 25 mm yüksekliğindedir.buda mesafeler arasında sürekli ayar gerektiriyor.tavsiyem,gez i sökmen gerekecek ama 17 mm yüksekliğinde dampa ayak kullanırsan görüşün arpacık mesafesine inecektir.umarım anlatabilmişimdir

arkadaşlar, ilginize çok teşekkür ederim.sorunun kaynağını buldum.namlu içindeki oring yerinde yoktu.tüfekle birlikte gelen yedek oringi zorda olsa yerine takmayı başardım.deneme atışları yaptım sorun ortadan kalktı.şimdi pazar günü tam olarak deneme atışları yapacam.

hayırlı olsun arkadaş.en iyisini yapmışsın.at44 fiyatına göre alınabilecek en iyi silahtır.ben at44 ün yerine bt65 aldım ama onu arar oldum.iiyi günlerde kullanmanı dilerim.

tüfeği değiştirmek, hele bu haliyle pek mümkün değil.servise yollayıncada bir aydan önce gelmiyor.büyük bir hevesle almıştım ama midem bulandı.anlaşılan gene bize servis yolu gözüküyor,ilginize çok teşekkür ederim arkadaşlar.

arkadaşlar, at44 ten sonra bt 65 rb aldım, fakat arıza üstüne arıza yapıyor.önce namlu yerinden oynadı.garantiye gönderdim yapılıp geldi.şimdide atış esnasında şarjör yerinden hava kaçırıyor.hava geri gelincede şarjördeki peletleri geriye itiyor,peletlerin arka kısmı kasaya vurup bozuluyor.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar,yadımcı olursanız.birde bu kaçan hava peletin çıkış hızını düşürürmü acaba.şimdiden çok teşekkürler.

yardımlarınız için çok teşekkürler.elime bugün itibariyle optima3-12x44 geçti.ayarınıda yaptım gayet güzel atışlar yaptım.fakat mesafe açıldıkça üst vuruyor.artıkıldaki noktalar arası kaç metre.yani 30 metrede sıfırladığım dürbünü 50 metre atışta hangi noktadan hedef almalıyım

slm arkadaşlar.ben hatsan at44 pcp aldım.kutudan 3-9x32 optima dürbün çıktı.fakat beğenmedim.şuan nikula 4-16x50 dürbün almak üzereyim.görüşlerinizi bekliyorum.teşekkürler.