sercan667 adlı kullanıcının mesajları

Merhaba.. Mıldotlu bır durbunle 50 metreden sıfırladıgımız zaman ayarını bozmadan kac metre ısabetlı atıs yapabılırım düşme yapmadan ??

Mıldotlu durbunlerde 2 nokta arasındakı uzunluk ne kadardır 50 metreye sıfırlanan bır durbunle 100 metre atısı yapabılmem ıcın kac nokta kaydırmam lazım ?

Yardımcı olursanız sevınırım ..

Şimdiye kadar 7 tane tane havalı tufek kullandım hepsı yaylıydı fakat ıstedıgım verımı alamadım .. suan pcp tufeklerı arastırıyorum 2 tufek arasında kararsız kaldım sumatra 500 , Air arms s510 extra fac , 200 metre atıslarında hangısınde daha ıyı grupman cıkartabılırım burda bu tufeklerı kullanan degerlı arkadasları var bana yardımcı olurlarsa sevınırım

benım arastırdıgım kadarıyla sumatra 500 cok guclu bır sılah 400 metre vıdeolarını ızledım fakat ısabetlı atıslar yapamıyordu air arms s 510 ıse daha gucsuz bır sılah max 200 metre etkili menzısı var fakat benım ıcın onemlı olan aynı noktaya atıs yapması bu konuda deneyımım olmadıgı ıcın bu tufeklere sahıp arkadasların yorumlarını beklıyorum..

bırde bu 2 tufege uygun hangı durbunu ve pelletı kullanmalıyım ?