muratpala adlı kullanıcının mesajları

Artıkılı '' fine crosshair'' olan mildotsuz incelmeyen kalınlaşmayan sadece + şeklinde artıkılı olan bir dürbün arıyorum, artıkılın inceliği çok önemli....
    [Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/110816/4hw7l9hc.jpg]

arkadasımm bende bu dürbünden kullanıyorum ve cok iyi işler cıkarttım istedigini anladıysam artıkılı ince olsun istiyorsun bugün dürbünümü kurcalarken a klıma geldin ve biraz oynadım sanırım istedigini buldum:)dürbün tüfege takılıyken optima yazan yeri sola dogru cevir mekanizme vida sayesinde kendini geri itecek ve artıkılın kücüldügünü hatta inceldigini göreceksin ve nasıl istiyorsan o noktaya kadar cevir işte sana aorta yollu saglam ince artıkıllı dürbün hemde zoomlu :)yardımcı olabildiysem ne mutlu bana hadi iyi forumlar kazasız belasız isabetli atışlar bilgi paylamsımına devam ... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

herkese merhaba daha önce tüfegimle(walther falcon 5.5) arızaları ile ilgili sizlerden yardım almıstım fabrikayı bugün aradım ve kırık kundagı pimleri pompasının namlunun contalarının degiştirildigini söyledi benim kafama bişey takıldı tüfegin arızalarını servise bildirirken bos atarmıs gibi ses yaptıgını söylemeyi unuttum acaba degişen pompa sayesinde bu ses giderilmiş midir onlar farkına varmış mıdır

Kod

????????????

arkadaslar az once hatsan fab. aradım ve teknik servisteki arkadasa durumu anlattım olmuyacagını talep edersem gönderebilecegini ancak vidaların yerlerinin birbirini tutmuyacagını soyledi genede bu 135 -125 kundak degiştirme olayını deneyen arkadaaslar var mı acaba bi sorayım dedim ??? SAYGILAR...

herkese merhaba ....
    arkadaslar konudan da anlasılacagı üzre bende mod 125 in kız kardesi diye tabir edilen walther falcon 5.5 var tüfek tamam güclü beni tatmin ediyo ama ben ahsap kundak iistiyorum daha dengeli atıs yapılabilir miş duydugum okudugum kadarıyla hem ahsap kundak daha bi estetik sizlere sorum hali hazırda piyasada bulabılecegim ahsap kundaklar var mıdır yoksa ben mi yaptıracagım kaca mal olur yaptırırsam... SAYGILARR...

arkadaslar ilgi ve alakanız için hepinize tesekkür ederim oynama muhabbetine gelince namlunun ucu varya en ince boru merminin cıktıgı onun baglantı yeri önceden oynama saga sola dönme seklindeydi umursamamıstım simdi namlu sallanıyor tüfegin dürbününü sıfırladım harikaydı 15 metreden süper 40 metrede alakasız yere atıyo moralim bozuldu ayda yılda bir tüfegi cıkartıyorum onda da bunlarla ugrasınca sogudum bu işlerden telefon actım aldıgım yere getir bi bakalım dediler cuma götürecegim....

SLM arkadaslar bende de 125 in ikizi walter var ilk aldıgımda muazzamdı 20 metreden sigara kalem 30 metreden gazoz kapagı vurabiliyordum ama sımdi namlu oynuyor isabetli atıs yapamaz oldum bide sanki bos atıyormus gibi yüksek ses cıkartıyor tüfek :( ne yapmalıyım fabrikayla mı irtibata geceyim .

arkadasım sen daha tecrübelisindir bende de 125 in ikizi walter var ilk aldıgımda muazzamdı sımdi nomlu oynuyor isabetli atıs yapamaz oldum bide sanki bos atıyormus gibi yüksek ses cıkartıyor tüfek :( ne yamam lazım fabrikaya nasıl yolluyacagım aldıgım yerden mı ?????