Red.blue adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar ewanix in ilk mağduru benim windy city var hava kaçırıyor konuyu zaten paylaşmıştım size tavsiyem ewanixten uzak durun tüfeğim arızalınca hastanın artık bakmadığını anladım bende Ankara Turan av a yolladım tek servisi orası maalesef ama tüfek tam 2 ay sonra elime yapılmadan geldi devamlı usta hasta sonrasında usta izinli sonra tüfek kayboldu en sonunda usta işi bırakıp kaçtı dediler bu firma yalancı kesinlikle ben yandım siz yanmayın hesabı ;) tüfeği geri istedim hemen aynı günü kargoladılar tüfeği şu an evin duvarına astım aksesuar görevini görüyor hobiden vazgeçemediğim için ve izmirde olmanın avantajı ile gittim kendime hastan at44 tactical long lw pcp aldım nasipse bu hafta denicem niyetim mağduriyetimi anlatım diğer arkadaşlarımı uyarmak xxxxxx firmayı kötülemek deyil ama dediklerim in azını anlattım Turaç av hem yalan söyledi devamlı hemde azar işittim anlıcağınız essanız iyi bir marka ama maalesef arkasında duracak kimse yok saygılar

Siz bilirsiniz ama hiç bir firma kendisini kötülemez bence ilk olarak ewanix marka arızası bir tüfeğiniz olduğunu söyleyin örneğin hava kaçırıyor derdinizmi bakalım size ne Cvp verecekler bende merak ediyorum kusuruma bakmayın ısrarla yazıyorum niyetim size akıl vermek deyil bir hobidaşım mağdur olmasın yoksa ewanix mükemmel bir tüfek ama maalesef servis sıkıntısı var saygılar

Slm ben kesinlikle ewanix den uzak durun derim bendede ewanix var siz siz olun uzak durun ewanixlere artık hatsan bakmıyor servis sıkıntısı var sadece Ankara'da turaç av bakıyor ortada tüfeği tamir edebilecek kimse yok çok basit bir arıza için yolladım tüfeğim 2 ay sonra yapılmadan geri geldi şu an evde duvara astım öyle duruyor ben yandım siz yanmayın servis çok önemli yani anlayacağınız ewanix in arkasında duran maalesef yok isterseniz kısa bir araştırma yapın aynı sonuca ulaşacaksınız tek servis Ankara Turan av bayii onlardada usta yok günlerdir haftalardır çeşitli mazeretler üretiyorlar usta hasta usta izinli usta yoğun ve bana en son usta işi bırakıp kaçtı dediler ve halen kimse yok ;) saygılar

Ilginize alakanıza çok teşekkür ederim tüfek tam hortumun tüfeğe bağlandığı yerden hava kaçırdı ilk olarak izmir işgören silaçılığa götürdüm biz halledebiliriz dediler biraz uğraştıklar bu seferde tetiğin ordanda hava kaçırmaya başladı biz halkedemiyeceğiz galiba Servisi'ne Ankara'ya yollayalım dediler sonuç bu

öncelikle herkese selam yardımınıza ihtiyacım var 2 sene önce aldığım ewanix pcp tüfeğimi pek kullanmadım en son kullanmaya çalıştığımda içinde 110 bar hava vardı pompa ile hava basmaya çalışınca siboptan hava kaçırmaya başladı ve hava boşaldı bayiye gittiğimde onlarda yapamadı ve ankaraya servisine yolladım asıl sorun burda başladı tüfeğim serviste yaklaşık 2 ay kaldı her hafta değişik mazaretler sundular bana usta izinli gelsin bakılacak usta işi bıraktı tüfek kayıp en sonunda ben çıldırdım ve tüfeği istedim bulup yolladılar sizden ricam ben bu tüfeği nerde yaptırabilirim çok yıprandım tüfek öyle duruyor yardımcı olabilecek abilierim ustalar varsa lütfen bana yardımcı olun konuyu uzattım biraz kusuruma bakmayın saygılar