262626 adlı kullanıcının mesajları

Bakın sayın abilerim arkadaşlarım kardeşlerim bu hobiye gönül veren yeni üyeler bunları görüp üzülecek dahil olmayayım beni ilgilendirmez dedim ama konu artık güç gösterisine gidiyor yapmayın böyle bu hobide hırs ve kin insanada karşısındakinede zarar verir.Takım çatışması o yada bu tartışılan her konunun bir çözümü vardır.
    1.Federasyon Temsilcisi 1 başkan 2 vekil 6 üye burdan oylama yapar karar veririz.
    2.FT turnuvaları senede 6 kere olsun ramazan hariç 6 sıcak ay her ay1 takım düzenlesin çok turnuva çok kardeşlik.
    3.FT kuralları dünyada nasıl çizgiyi geçince gol oluyorsa heryerde kurallarda ulusal genel geçer olmalıdır.

Merhaba sayın silverking ben bir 5.5 düşkünü olarak 4.5 aldım izlediğim videolar ve üstadların tavsiyeleri beni buna itti ve doğru tercih yaptığımı düşünüyorum 5.5 alan arkadaşımıza ve sizin slacağınız tüfeğe şimdiden hayırlı olsun.Teşekkür ederim

İyi dilekleriniz ve tüm tavsiyeleriniz için saygılarımı sunar teşekkür ederim.
    Her ne olursa olsun hobimiz hep beraber güzel uzakda olsak birbirimize her pellet sürüşümde sizler geleceksiniz aklıma, inanın bu tüfeğe sahip olmama sevinmiştim ama bu yorumları görünce dost hobidaşlarım olduğınu anladım ve bu benim için herşeyden daha değerli...
    Uzatmadan;
    Bir pellet düşer hedef öksüz kalır
    Bir dürbün düşer silah öksüz kalır
    Bir hw düşer caner dostsuz kalmaz "mış" :)

Merhaba Değerli Forum Üyeleri;
    Öncelikle somada yaşanan acı olaya üzgünlüğümü belirtmek isterim.Ruhları şad olsun, Allah sabır versin.

Pcp yi bırakmamın ardından yaylı arayışına geçmiş bulunmakta idim ve güzel bir yaylı sahibi oldum.
    Öncelikle bu silahı almamda bana bilgi ve katkılarını esirgemeyen;

togay yurtseven togay abiye
    Mati34 murat abiye
    Emre74 emre abiye
    Getboğa sinan abiye
    meenet mehmet abiye
    zetax erhan abime
    schfrhnd erhan abime
    legatus cem arkadaşıma
    Shooter54 samet arkadaşıma
    Ve kafa avcısı metehan kardeşime saygılarımı bir borç bilirim.

Dedik ya yaylı diye 52 54 ler 460 magnumlar hwler derken 4.5 mm 0 bir hw97k ya kavuştum sonunda.

çok uzatmayacağım sonuç;
    Kol kasına hiç gerek yok kurma işlemi çok basit
    İşçilik mükemmel
    Görsellik mükemmel
    İsabeti herkes tarafından zaten biliniyor.
    En kısa zamanda grupmanıda paylaşağım.

Ev içi 1 2 fotoğraf çektim tabi birde selfie :)

Kısacası geri tepmesi 0 sayılacak süper ötesi bir yaylı herkese teşekkürler listede adı olan olmayan unuttugum kişiler var ise.Saygılar..

not:isim sırası karışıktır.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/W27NN2.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/p46d70.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/0VEvjB.jpg]

at44 ile 30 grain atılmaz kardeşim at44 ile 16 ve 18 grain jsb bi ihtimal 20-22 grain atılır gamoyu ince mehmeti sokma namluya namlu gidince silahın gerisi işe yaramaz jsb ile sabitle at44 ü 10 metreye at ama sabitleyerek mengene gibi birşeyle 10 metrede 10 atış yaptığında maksimum 1 tl olması lazım oda çokta en azından olması lazım olmazsa namluda sorun vardır.

Arkadas sevincini paylasmıs konu dagılmıs sonucda pompada scubada dolum yapıyor biri beden gücü diğeri doldurma ve dılduracak yer durumu ikiside riskli ikiside yorucu yer yer ama scuba rahat ve hızlı dolum sağlar pompa candır scubada hava yoksa scuba rahattır vücutta derman yoksa kısacası üzmeyelim birbirimizi lütfen barısın

bakın yalnıs yorumlar var g3 ün menzili 700 ak47 nin ise 800 irmetredir ve siz bir hobidaşımıza 230-250 bar dolum yaptırıyorsunuz olmaz kardeşim 200 bar geçilmeyecek o kişi zarar görürse vicdanınızı düşünüyorum.macera aramayın arıyorsanızda ve sürekli olsun istiyorsanızda eğer daystate thebon boşuna satılmıyor.saygılar

6x24x44 varmınt ve sporstmach z ayak kullanıyorum şimdi şöyle bişi var 100-130 metre atışlarımı 12-14 zoomda yapıyorum evet mildotlar belki kurtarmıyor 8 den sonra ama ben sürekli artıkıl atıyorum yani 12 zomda üst click ortaya denk geliyor bende böyle.24 zoom 32 yada 50 zoom hedef vuruş kontrolü ve harici bir dürbün sağlar size artı grupman atışları tabi 4-16 hikaye değil bence kullandıgım için söylemiyorum 6x24 idealdir.saygılar