262626 adlı kullanıcının mesajları

siyah ile işaretli 1-2-3 numaralı alnlara yani kuşun kanatlarına ve gövdesindeki siyah yerlere 5 er atış yapacaksın bu 1. adım
    2.adım da ise 3 ve 4 numaralı alanlara birine 2 atış diğerine 3 atış kağıtda yazıyor atış yapacaksın ama 4.ve 5. alanı vurdugun an birdaha atmayacaksın

Örnek: 1.alana 5 atış yaptın 5 inide vurdun 5 yazacaksın
    2.alana 5 atış yaptın 4 ünü vurdun 4 yazacaksın
    3.alana 5 atış yaptın 5 ini vurdun 5 yazacaksın
    4.alana 3 atış hakkın var 1.cide vurdun 1 yazacaksın 2.cide vurdun 2 yazacakın 3 hakkındada vuramadın yni hiç vuramadın 4 yazacaksın
    5.alanda 2 atış hakkın var (4 ile 5 i karıştırıyor olabilirim) 1.cide vurdun 1 yazacksın hiç vuramadın yine 4 yazacaksın

turuncu excel tablosundaki alanlara toplam puanın otomatik çıkacak..

Birkaç soran arkadaş olmuş kendi icadımdır teşekkürler.saygılar

Herkes merhaba atışlarınıza biraz renk gelsin istedim :D

Aşağıdaki kuş şeklindeki hedef kağıdını 30 saniye içinde indirip yazıcıdan alıyoruz
    Ardından atışlarımızı yapıyoruz 1-2-3 nolu hedeflere 5 er atış yapıyoruz
    4-5 nolu hedeflere tablodada yazdığı gibi 2 ve 3 atış yapıyoruz (ilk atışda vurursanız ikinciyi atmıyoruz)
    Sonra elde ettiğimiz değerleri excel tablosuna yazıyoruz ve puanımız ortaya çıkıyor.
    Ayrıntılar excelde yazıyor.İyi atışlar ve iyi eğlenceler...saygılar

Atış Mesafesi 50<mesafe<100 dür.

http://www.yukletr.com/downloa…66d89e5f67e13108b287ac2b0 (HEDEF KAĞIDI)

http://www.yukletr.com/downloa…6f47f6d2139339f66d3cc7c94 (PUAN HESAPLAYICI)

arkadaşımız bir şekilde bir grupman yapmış ve uzun uzun tartışılmış,sonuçda 50 peletde atsa 50 sininde aynı yere düşme ihtimali vardır şans da budur işte arkadaşlar,insanların hevesini kırmayın 50 yasında adamın 100 metreden yaptıgı grupmana inanıyorsunuz genc arkadaşımıza inanmıyorsunuz gözleri daha canlı bir kere bu bile yeter ama kardeşim bilirsinki sende 100m2 demek bir kare alan için 10x10 dur alan hesaplama kuralı konu dikdörtgen ise örnek kısa kenar X uzun kenar dır yani demekki bu alan 4 x 25 olabilir yada 2.5 x 40 olabili son ihtimal ise 1.5 x 67 dir.saygılar

insanların egosu kadar gururu vardır ne olur yıpratmayın

Ülkemizdede böyle bir hobinin güzel bir resmi müsabakaya dönüşmesi çok sevindirici..Küçüğünden büyüğüne yarışmaya katılan tüm forumdaşlarımı tebrik ediyorum,Cem Abinin ve Malatya Team in jesti gerçekten en büyük hediyelerden biri,

Derece alan serdar abi,erdinç abi ve emre abiyi tebrik ediyorum,bence en güzel hediye videonun sonundaki gözüken o dostluk ifadesi gerisi boş...

Saygılar....

İsa kardeşim benim sözüm sana değildi sen neden üstüne alındın anlamadım benim sözümün sahibi kendini biliyor,şu forumda At44 ü anlatacak sayılı kişilerden birisin...saygılar

bu özellikler var demedim genco arkadaşım bunları kıyasla dedim,

bu silahla yapacagınız 50 metre grupman 1 tl den büyük olacak,
    silahı mengeneyle sıkıştırın 3 atış yapın 25 metreye pelletler üst üste asla binmeyecek,
    Atış sayısına gelince ben elimdeki AA ile 50 stabil atış toplamda 80-90 atış yapıyorum,t12 yapsın bu atışı...

Sakın yalnış anlama kardeşim ben silahımı övmüyorum fx mükemmel bir silah ama fx t12 yi AA ile yada Evanıx S10 ile kıyaslayamayız..saygılar

Tamam dostum ama neye göre iyi ;

grupman
    isabet
    tahribat
    atış sayısı
    stabilite
    tüp hacmi
    malzeme bana bahsedermisin ?sonucda fx t12 yi saymazsak eger en ucuz silahı bugün 3000 lira demekki bu silahı piyasaya sürmesının sebebi orta halli bir sılaha üretmek emın ol ki webley raider lw namlu bu sılahdan daha güzeldir..saygılar

Kesinlikle AA,sözüm meclisden dışarı ama AA kullanmayan biri lütfen bu silah hakkında yorum yapmasın saçma şeyler çıkıyor ortaya AA ile AT44 ü kıyaslayan hobidaşlar bile var tamam kendi malımız güzel tüfek ama yapılan davranış fıat ile wolkswagenın kıyaslaması gibi bişi oluyor,şahsen ben at44 kullanmadım bılmedıgım bısı hakkında yorum yapamam,1500 tl limitin varsa arkadaş +500 yap sıfır AA al,1500 ver ıkıncı el AA al yada evanıx wındy yada s10 al, fx t12 mukemmel bır sılah degıl bır kere manometre yok üzerinde...saygılar..