name-20 adlı kullanıcının mesajları

bende hatsan mod 125 sniper kullanıyorum..size bir tavsiyede bulunayım..çok kullanışlı ve sağlam bir çözüm oldu dürbün için.

http://shop.tenburyguns.com/in…oduct&product_id=8525
    burada gördüğünüz ayaktan almıştım değişik bi ayak ayarlanıyor vsvs..ama memnun kalmadım bende resimde gördüğünüz gibi aslında tüfeğe monte edilen ve dürbünü tutan parça olarak iki kısımdan oluşan ayağın arasına vidaları çıkartıp oto camlarını yapıştırmada kullanılan silikolndan sürdüm..iki metalin arasında yaklaşık 5-6 mm mesafe vardı doldurdum o kısmı tamamen.iki gün kurudu şimdi süper bir dampa ayağım oldu..dürbün ayarı hiç bozulmuyor..silikon esnek olduğu içinde darbeleri ileri geri 1,5-2 mm esneyerek emiyor:))bu arada tek parça ayağı ben 35 tl ye almıştım..

arkadaşım bu dampayı az ve orta güçteki tüfekler için öneriyorlar. amacım senin malını kötülemek değil edindiğim bilgiyi yazıyorum. sen bu silikon işini felan nasıl yaptın. ayrı bi konuda foto felan eklesene baya yardımcı olursun bende sürekli dampa arıyışı içindeyim. mod 125 sniperim var.

arkadaşlar gamoya bi daha para vermem mod 125 sniperım var. güçlü diye ağır pellete yöneldik. normal şartlarda avsan kullanıyorum. dürbünü felan ayarladık derken. gamo ts-22 1,4g xxxxxxxxx. 15 tl para verip aldım. tüfek güçlü ya 30-40 metrede fayans kırıcaz. geçtik başına atıyom sağına soluna yukarı aşağı olucağı yok. 15 mt sıfırlamaya döndüm avsan ile grupman sorunu yok 5 tane attım 4ü aynı yerde fotoğrafta gözüküyor. ts-22 1,4g ile 5 tane attım olamaz dedim bu kadar kötü atış yapamam. fotoğrafını çektim yeni kağıt yağıştırdım. 5 tane daha attım değişiklik yok. avsanı tekrar denedim 5 mermi 1 kuruş büyüklüğünde delik açıyor. arkadaşta mod 99 var onla denedik kendisi attı ben attım 2 mermi en fazla 7 cm bir birine yanaşıyor avsanda yine problem yok. bu kez gamo expander 1g aldım 15 tl verdik yine deniyoruz ts-22 kadar kötü değil ama kötü 15 mt grupman diye bişey yok. yanlış kullanmış olamam namluya koyuyorsun atıyorsun. hadi benim tüfek sorunlu diğer tüfekte aynı şeyi yapıyor.
    [Resim Engellendi: http://c1204.hizliresim.com/w/6/44bst.jpg]

rws hobby arka boş kısmını doldurup üzerini çok yapıştırıcı ile kapattığınız zaman sert zeminde manyak patlıyor. yumuşak yerlere attığınız zaman bazen patlamıyor. video çekme şansım olmadı ama en kısa zamanda çekmeye çalışırım.

arkadaşlar gamoya bi daha para vermem mod 125 sniperım var. güçlü diye ağır pellete yöneldik. normal şartlarda avsan kullanıyorum. dürbünü felan ayarladık derken. gamo ts-22 1,4g allah belasını versin. 15 tl para verip aldım. tüfek güçlü ya 30-40 metrede fayans kırıcaz. geçtik başına atıyom sağına soluna yukarı aşağı olucağı yok. 15 mt sıfırlamaya döndüm avsan ile grupman sorunu yok 5 tane attım 4ü aynı yerde fotoğrafta gözüküyor. ts-22 1,4g ile 5 tane attım olamaz dedim bu kadar kötü atış yapamam. fotoğrafını çektim yeni kağıt yağıştırdım. 5 tane daha attım değişiklik yok. avsanı tekrar denedim 5 mermi 1 kuruş büyüklüğünde delik açıyor. arkadaşta mod 99 var onla denedik kendisi attı ben attım 2 mermi en fazla 7 cm bir birine yanaşıyor avsanda yine problem yok. bu kez gamo expander 1g aldım 15 tl verdik yine deniyoruz ts-22 kadar kötü değil ama kötü 15 mt grupman diye bişey yok. yanlış kullanmış olamam namluya koyuyorsun atıyorsun. hadi benim tüfek sorunlu diğer tüfekte aynı şeyi yapıyor. pellet ucuz diye almamazlık yapmayın mutlaka deneyin. yuvarlak ile çizili olanlar gamo[Resim Engellendi: http://c1204.hizliresim.com/w/6/44bst.jpg]

abicim öncelikle tecrübelerinize saygım sonsuz. ben gamonun ts-22 ve expander modellerini mod 125 sniper ile denedim. avsan marka pellet ile 18 metre civarında 1 kuruş çapında çok istikrarlı atışlar yapıyorum. fakat gamonun bu 2 modelinde öle bi saçma atış olduğu hala çözmüş değilim. fotolarını eklicem. mermiler kağıdın alakasız yerlerine gitti. hiç birleşen olmadı. bende problem var arkadaşa attım avsanla grupman tamam gamo alakasız yerlerde. tüfekte sorun var dedim mod 99 avsan yine atış gamo yine vasat arkadaş kendi tüfeğiyle denedi aynı kardeşimde torun var sonuç değişmedi 2 saçmaya 30 tl verdim xxxxxxx pişmanım hala böle bi sonuç nasıl çıktı çözmeye çalışıyorum.

Tüfeğiniz hayırlı olsun bende Mod99LE kullanıcısıyım ama sizin tüdekle benimkisi arasında fark var.Bende sas ve quatro damgaları yok Namlu ucu da plastik bu bu durum kafamı karıştırdı biraz.Hatsan firması kafasına göre parça kullanıyor gibime geldi.Elinin altında ne varsa takmış:D:D Ama silah gayet hoş şu anlık gayet memnunum ama pellet konusunda hala bir karar veremedim.kullanan mod99 kullanan arkadaşlar pellet markaları ile ilgili deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.Ekonomik olması da önemli tabi

resimleri iyi incele arkadaşın tüfeğindede sas ve quatro damgaları olmadığını görürsün.
    arkadaşım tüfeğin hayırlı olsun. dampasız dürbünden biz yani arkadaşta var randıman alamadık sürekli ayar bozuyor. dampa aldık sonuç mükemmel. dampa tavsiye ederim.
    ben 125 sniper var dürbünü canını okuyor bende dampa alıcam.

geçmiş olsun namlu kurulurken emniyeti kurduğu için bu bölümde bi arıza muhtemel. 14 tl kargo çok iyi bence. fabrikadan gelince sonucu yazarsanız bir çok arkadaşa iyilik yapmış olursunuz.

Yaylı silahlar PCP'ye göre daha dikkatli kullanılması gereken silahlar.
    Namlu açıkken tetik düşürülmemesi, namlu tam kurulurken namlunun kaçırılmaması gerekir.
    Bu tip durumlarda ciddi yaralanmalarla birlikte namlunun yamulması da kaçınılmazdır.

yeni nesil tüfeklerde namlu açıkken emniyeti kilitliyor. bundan dolayı tetik düşürmek imkansız. kurulurken elden kaçarsa ciddi durumlar söz konusunu olabilir.

arkadaşım bence 85 sniperı bekleme mod 99 al onun ayarında güzel tüfek dürbünün bi tane dampa aldıktan sonra çok çok iyi atışlar yapman mümkün. saygılar

bu sniper in fiyatlara bakıyorum 400 küsür. mod 125 ilk çıktığındas kral tüfekleri ile aşağı yukarı aynı fiyatta idi. yıllar geçti kral tüfeklerin en kralı şimdi 200tl ki oda internette, bayiden 150-160 a alınır. ancak hatsan quatroydu sas dı sniper di derken her uyduruk aşamadan sonra 100 er 100 er arttı fiyatı. al sana sniper, çatlak kundağı ile bir kazıklanma hikayesi...

abicim kundak çatlayabilir bu çok ciddi bir problem değil ve sık görülen bişey değil. mod 125 sniper malum hatsanın kırma namlu tüfeklerin en üstünde duruyor. pcp tüfeklerden aldığın sonuçların bir çoğunu bu tüfekten alabiliyorsun. tüfek haddinden fazla güçlü ama kral marka tüfeğin en iyisini getirsen nafile. diyelimki sende kral marka tüfek olsun eminim elindede vardır. iyi atışlar yapıyorsundur. arıza durumunda ciddi sıkıntılar yaşanabiliyor. komşu çocuğuna kral marka 175 lira bi tüfek aldı. ben sniperi 400 tl ye aldım. bana güldü nasıl bi kazık diye önünde bikaç atış onu susturmaya yetti. 1 hafta sonra çocuk keçeyi patlatmış. baktım durumu söyledim. ve 1 aydır keçe bekleniyor. kardeşimde torun marka var. kaç tane tüfekçi dolaştık keçe gelmiyor. değişim zamanı geldi. fabrika parça yollamıyor diyolar. ama hatsanda öle bişey varki hiç bişeye değişilmez. bizim ekipte birisinde mod 99 var bakım için tüfeği söküyor geri toparlayamamış fabrikayı arıyor dedikleri parçaları güzel paketle yolla bakımları yapılıp fabrikadan tertemiz geldi. 5 gün sürdü. 20 tl kargo parası. emin ol hatsan havalı tüfekleri düşünce sınırlarını zorlayabilir. en azında benim sniperim bu yapıyor. saygılar sevgiler