gokhan5234 adlı kullanıcının mesajları

kolay gelsın hocam ben marmarısteyım at 44 long um var plastık kabze modarator ayaklık dolum aparatı 11 lt ldı sanırım alemınyum tup ayaklıgı cantası nıkola 40*50 durbunuyle var 3 sene once dogu gorevındeyken ozene bezene aldım 3 senedır kullanmadım marmarıste kullanmaya yer bulamıyorsun tepkı cekıyor polıgonda falanda bos bos duracagına degerlensın nıyetındeyım pıyasasınıda bılmıyorum eger lazımsa 05053479987 watsapdan resımlerını yollaya bılırım yarın

bencede at44 ve bt65 ı tartısalım bu forma gırerkenkı en buyuk hayalım bunlar hakkında bılgı sahıbı olmaktı ama suan hangınat44 baslıgını acsam arkadaslar konuyu aa yı ovmeye yada farklı tufeklerı ovmeye cevırmısler tamam guzel tufeklerdın on numaradır ama bızım ıhtıyacımız olan kendı tufeklerımız hakkında bılgı konularda bunlara dıkkat edersek sevınırız

hocam ben tufegımı (at 44 long)ılk aldıgımda 16 gr ıle 20mt de sıfırlama yapıyordu 30-40mt de dagılıyor yada saga sola cekme yapıyordu hatsandakı teknık sevıste yasarbey var gorustum sacmanın hafıflıgınden dolayı ılerkı hızarda dagılıyor dendı yuksek gr lı palet almamı onerdı hatsan torpedo aldım suan 50 mtde sıfırlama yaptım cok memnunum sıkıntım yok buyukbır zevkle kullanmaktayım

bt65 dekı patlama sesı normal aynı ses benım kullandıgım at44 long dada var sıkıntılı bır drum degıl 18 grn ve ustu palet atarsanız tufegınızı atıslarda daha randumanlı kullanırsınız