secretplay adlı kullanıcının mesajları

merhaba bende x20 suppressor kullanıcısıyım
    tüfekle ilgili pek bi sıkıntım yok kullandığım pelletler norica thor vs jbs straton

bir tek aklıma takılan bişey var tüfeğin yanında gelen dürbünden silahı sağa sola çevirince hafiften bir şıkırtı sesi geliyor silahı hiç düşürmedim toplamda 100 atış yapmışımdır daha evde kılıfında duruyor boş zamanlarda bahçede 10 20 atış yapıyorum o kadar bazı forum sitelerinde merceklerinde kayma vs vardır diye yorumlar yapılmış fakat hedeflemesinde bir sıkıntı yok grupmanları çok iyi acaba her dürbünde hafiften bir şıkırdama oluyor mu ki?

jsb sanki biraz alta çekiyor gibi benim tüfekte norica shark ve norica thork kullanıyorum tam nişan aldığım yere gidiyor pelletler aynı uzaklıktan aynı hedefe jsb ile atış yapıyorum 1 cm kadar alta vuruyor anlamayamadım bendemi bir problem var pelletlerdemi çözemedim

teşekkür ederim alper abi tüfeği satmak için ilan açmışsın ama bana sorarsan satma bi köşede dursun abi çok keyifli bir silah bir mal alıpta hiç bu kadar keyif alarak kullanmamıştım. bu pazar artık uzun mesafe atışlarında norica ile jsb leri deneyeceğim noricalar namşuya biraz zor giriyor ama abi senin kullandığın pelletlerde aynı şekildemi yoksa bu thor modelinin baş kısmını mı böyle yapmışlar acaba

bu sefer ki denemeyi metre ile ölçüp atışlarımı yaptım. Destekli oturarak yaptım atışları. Alt sol ve sağ daki hedefe jsb ile atış yaptım ilk seferde biraz alta çekti dürbünden hafif yukarıya kaldırıp tekrar deneme yaptım

fakat noricanın pelletlerinin baş kısmı biraz geniş gibi namluya girerken biraz zorlanıyor tüfeğe bi zarar verirmi acaba?

her pellet ile 3 atış yapılmıştır.

üst sol hedef gamo match 5,5 mm
    üst sağ hedef norica thor 5,5 mm
    alt sağ ve sol hedef jsb straton 5,5 mm

geçen pazar 30 mt 50 mt 75 mt şişe hedeflerine attığım videolarıda en kısa sürede ekliyeceğim.

[Resim Engellendi: http://e1205.hizliresim.com/x/x/73zg9.jpg]

oldukça iyi kaç atış yapıldı hangi pellet kullanıldı ve bi daha sefere hedef atış kağıdına yaparsanız daha anlaşılır olur grubmanların devamını diliyorum g;$i

hocam direk 5 atış yaptım kullandığım pellet tüfeğin yanında gelen gamo match 5.5 mm yarın 25 50 75 mt den atış denemesine gidiyorum inş bir problem olmazsa orada yaptığım atışların resimlerinide eklerim herkese iyi geceler