RETNO adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar gereksiz topik açmamak için buraya yazdım hafta sonu atış yaptım dürbünde sorun yaşıyorum yani 10 mt kutu kolaya ayak desteğiyle bir türlü isabet etttiremedik sinirlendim doğal olarak dürbünü çıkarıp atış yaptım hemen vurmaya başladım birde dürbün ayakları aliminyum malzemesi sıkıştırırken ufalanmaya başladı anlaşılan dürbün verimli olmayacak dürbün sıfırlaması nasıl yapılır arkadaşlar vertikal hor. ayarların hassasiyeti dürbüne göre kaç çıtta değişir selamlar

varsa ayrancı tarafında mutlu olurum. uzak yerler için gerek yok memlekette ya da arkadaşın bahçe var orda atabilirim. fakat ben haftaiçi atmak istiyorum. haftasonu sorun değil bulurum da hafta içi yok işte atacak yer. okul çevreleri var boş oralarda da polis kol geziyor. bir de liseli veletler gelecek abi biz de atalım vayy silaha bak kaça bu abi, adam vurur mu, aaaa polatın silahı gibi şeyler diyecek. ben çok tahammüllü insan değilim :D

arkadaş atla oran sitesine giden otobuse minibuse mogan gölüne gidebiliyorsan git orada at atabildiğince ;atlig;;#taban^l;tufey#+;tuftabV#

Öncelikle hoşgeldin arkadaş
    1 Fiyatı internette var araştır
    2-Biras eskidi
    3-Mod 135-140-145 vede 150 küsür falan yani firma canı sıkıldıkça habire ürün çıkarıyor artık tercih sana kalmış

bayi ile görüştüm elinde olmadığını söyledi başka bir forumdan Mustafa beyin yazısını okudum yanlış kullanımdan dolayı oring ve keçelerin hasar görebileceğini yazmış tereddüt hasıl oldu yazı aşağıdadır

alıntı : Satın alacaklara bir uyarı,pellet yükleme yuvasını açmak için önce mutlaka üzerindeki kolu sağa yaslayın sonra açın,pelleti yükledikten sonrada kolu sola almadan mekanizmayı yuvaya oturtun sonra kolu sola alın,Nedeni şu ; Pellet yükleme aparatının merkezinde kolu sağa ve sola çektiğinizde genişleme ve daralma sistemi yapmışlar,kol sağda iken yuva ön ve arkadan içe giderek contaları metalden uzaklaştırıyor,siz açıyorsunuz,pelleti yüklüyorsunuz,kapatıyorsunuz,sonra kolu sola aldığınızda yuva merkesinden o ring contaları metal e doğru iterek hava kaçağını engelliyor,düşünce güzel de,contalar biraz daha sert bir kauçuktan yapılmalı ki çıkmasın.

kadir arkadaşım iyiki incelemişssin zamanla namlu kırmalılarda sorun olur bunda namlu problemi olmaz diye düşünüyorum güneyavdamı inceledin silahı benim aldığım yer çarşı içinde

Arkadaşlar geçen hafta diyelim ama 15 gün olacak Optima 6.35 aldım ( 60-70 saçma attım)plastik gövde Hatsan Model 140 da alttan kurmalı ile değiştirme imkanım olabilir alttan kurmalı sizce nesıldır değerli görüşlerinizi bekliyorum