AKINCI37 tarafından yazılan gönderiler

başlığı at 44 25 mt yazmıştım ama grupmanlar diye çıkmış aceleyle ekledim fazla ayrıntıya girmedim daha doğrusu yarım a4 kağıdına hedef çizerek oyalanmak için yaptığım atışlardı hedefin ortası ( kırmızı renk)5 krş büyüklüğünde pallet gamo pro hunter dürbün 3-9-40 tasko bu arada guevera abimiz bence bu kadar sert usluba gerek yok bu forumda hepimiz arkadaşız bilgi alış verişi yapıyoruz birbirimize yardımcı oluyoruz burda kimse menfaat peşinde değil sideprensi nede teşekürler işim erken bitmeseydi 2-3 gün siteye giremeyecektim yardımcı olmuş sağolsun bu kadar büyütmeye gerek yok

o konuda haklısın ama bence güvenlik açısından yapmışlar keşke manuel yapsalarmış gerçektende tehlikeli tüfek(bütün yaylılar ve pcpler)eksikleri var bunun farkındayım başlangıç pcp si olarak görüyorum şu an nefsimizi körlüyoruz anlayacağın genede yaylılardan bin kat iyi bence

bugun 3 saat boş vaktim vardı hem dürbünü sıfırlayayım hemde atışlarını test ediyim dedim hatsanın saçmaları berbat gamo pro hunter kullandım iyi sonuç verdi ama biraz daha çalışmak gerekiyor atışlarım arabanın camından yaptım köşedeki delikler kağıdı tahtaya tutturmak için deldiğim deliklardir gerçi pek tahtalık hali kalmadı ya kevgir bile onun yanında d[Resim Engellendi: http://img164.imageshack.us/img164/4567/at4425mtsq3.th.jpg]elikli sayılmaz

bende isterim kırılmasın ömürlük olsun dediğim gibi daha yeni yani daha ham pişecek olacak benim bütçem buna yetti bunu aldım bu bir zevk meselesi benim hoşuma gitti kendi görüşlerimi açıklıyorum hiç bir zaman bir fxle yada air armsla aynı kefeye koymadım koyamamda nekar para okadar köfte

neyseki pompa işini hallettim şimdilik pompa bana kolay geldi okadarda zor değilmiş ama ilerde ne olur bilemem yavaş yavaş dolduruyorum sanırım böyle kullanırsam sorun çıkmaz gelelim at 44e açıklamalarım kendi şahsi kanaatimdir tüfeğin en önemli eksikliği regülatör olmayışı kurma kolunuda çek bırak şeklinde yapılsaymış daha güzel olcakmış değişebilir tüp olması çok güzel isabetlilikte bana göre güzel dün 3o metreden atış yaptım havada rüzgarlı idi pro magnum pelletleriyle grupmanları fazla dağınık değildi dürbün sıfırlama işini aceleyle yaptığım halde beni tatmin etti fiyat olarak beklediğimden iyi çıktı diyebilirim yaklaşık 100 atış yaptım tabiki ilerleyen zamanlarda ne gibi problemler çıkıcak belli değil bekleyip görücem at 44ü alırken herşeyi göze aldım pcp nin bukadar zevkli olacağı aklıma gekmezdi bize pcp zevkini tattırdığı için hatsana teşekkürler şimdi regülatör takılabilirmi ve nasıl takılır araştırıyorum en kısa zamanda grupmanları yayınlayacağım şişe kırmaktan bu kadar zevk almamıştım :Dx;.z

teşekkürler herşeyi göze alarak at 44ümü aldım ne olursa olsun dedim artık canıma yettiydi bakalım ne olcak başka markaları kullanma şansım olmadı ama tüfeğin görünüşü hoşuma gitti (şahsi görüşüm)gerçektende zevkli oluyormuş ama fazla pellet tükettiriyor bu makina birde dolum işi düşündürüyor pompayla beceremedim bilen varsa anlatırsa sevinirim yaklaşık bir hafta yoğunum atış yapamıycam tüp doldurma olayını araştıracağım

belkide bunu deneme amacıyla piyasaya sürdüler hatsanın kendi sitesinde hala çok yakında diye yazıyor bugün meydan ava tel açtım kalmadı dediler 10 dan fazla satmışlar acaba bunları alanlar kimler satıcı öve öve bitiremedi hatta hv100 den bile nerdeyse iyi dedi

belkide olabilirdi yada ona yakın olabilir halada olabilir belkide 2.nesil at44 devri başlar

peki bu hatalar düzeltilebilirmi ve ne kadar masraf çıkar ve pompa nasıl kullanışlımı yada katresu bu parçaların daha iyisini imal edip satabilirmi daha önceki yazılarda hatsanın bu siteye özel at 44 yapacağı yazıyordu yanlış anlamadıysam gerçi sırada 5.5 at 44 var ama bence değişen bir şey olmaz belkide en kötü ürün denk gelldi diycem ama seri üretim olduğundan hepsi aynıdır kanaatindeyim (olurmu olur)