serkan78 adlı kullanıcının mesajları

Full set halinde satilan hatsan flash 101lerden. 1-2 kutu sacma ancak atilmis. 2-3aylik sadece. Orjinal kutusundan cikan Durbun bipot pompa sacma airstriper hepsi orjinal kutusu icerisinde tertemiz. Kisacasi sifir urun denebilir. Sete ilaveten x-silencer moderator hediyeli. Fiyat kesinlikle pazarliksiz 5.500 tl. Sifir almayi dusunen varsa gercekten paraniza yazik etmeyin suanki fiyati sanirim 8binlerde 2bintl cebinizde kalsin. Kargo alici odemeli. Elden almak isteyen olursa cok mutlu olurum. Konyadan sevgi ve saygilarimla :*

50mt den 5cmlik hedefe reddotla atmak icin en az 5bin tllik reddot gerek. Işığı kisilabilen ya da enazindan 2x zoomlu. Bende vortex crossfire 2 var bu reddot her turlu silahla kullanilabilir. Ayaklari sabitleyin ayar falan kacirmaz. o mesafeden 5cmlik hedefi vurabiliyorum ama durbun kadar zevkli olmuyor. Förmda konuyla ilgili cvp gelmemesinin nedeni Herseyden once zevklerin ayri olmasi. Durbun kullañacaksaniz da protector şart bence. Ben olsam once tufegin gücünü bi sekil azaltir sonrasinda protectorlu durbunle keyfime bakardim.

derya 22lr de var hem de kac cesit tufekleri var yaaa. Bize gelince yok ama X( bu işler nasil duzelecek, kim duzeltecek, ne zaman istedigimiz tufegi alip rahatca kullanabilecegiz, ya da boylesi mi iyi havali gibi bunlar da yayginlasirsa baska sorunlar mi doguyor acaba

Dürbünun videolarinda ve aciklamalarinda fazlasiyla güçlü oldugunu söylüyor ama bilemedim. Youtubeda bir videoda hatta durbun sanki cekicmis gibi sert biryere vurdu sonra yere atti yani heryonden hirpaladi ve simlemesinin degismedigini gosterdi. Sanirim sorun cikarmayacak

sistem normal atis yapabilecegimizi düşünme uzerine calismiyor ki. Bu tüfekler illa av için olmak zorunda sanki. O yuzden 22lr yok. Ataarms huglu ve istanbul silah var. Bunlardan birini alcam dürbün olarak suan halihazırda havalida takili discovery 8-32x50 SF dürbünü takcam.

içini açıp guzelce yagladim ve cok güzel calismaya basladi. Sanirim markette beklemekten kurumuş tufek. Ilk kez saglikli bir sekilde denedim ozellikle match tip pelletleri 10 mtde tek delik yapti. Jsbler saçıldı. 4cmlik bir grupman yapti. Sivri uçlu pelletler berbatti( spoton pointed) 8cmlik grupman yapti. Toplamda 6 sarjor attim 4u cok guclu 2 si dusuktu ama yine de 10mtde dusus yapmadi. Gercekten de cok eglenceli bir silah. Sacma dayanmiyor :D

arkadaslar merhaba. Crosman 1077 co2 tüplü 4,5 cal. birzamanlar cok popülerdi. Ben de cok hafif oldugundan plinking icin aldim. Yaklasik 2aylik bir silah. Sorun şu atış gucleri cok değişken. Her atis sonrasi buzlanma soguma vs nedeniyle 10 sn kadar beklememe ragmen gücü cok değişken. Denemeleri evde bir odadan digerine yaklaşık 10 mtden yapiyorum. Sacmalar jsb exact rs. Bir atis yapiyorum cok güçlü hedefin 2 cm üstü. Pesinden yaptigim atis hedefte sonraki hedefe bile vurmuyor giderek azaliyor elle atilmis gibi haliya düşüyor sonraki zaten namlu girişinde kaliyor. Tüp full dolu. Sonra şarjörü cikarip bir kac bos atis yapiyorum. Sonra tekrar sarjoru takiyorum guc yine harika ama ayni sey tekrar oluyor. Bazen yeni tüp taktigimda ilk atistan itibaren cok güçsüz oluyor. Bunun nedeni tuplerdeki istikrarsizliga bagladim. Dedim belki basinci cok yuksek doldurmuslardir cekici yetersiz birakiyordur. Sonra tupu gevseterek biraz foslatip basincini düşürüyorum. Deneyince guc tekrar yukseliyor ama uzun sürmüyor.tekrar hizli düşüş tekrar yukselis sonra tekrar düşüş. Tupler asg ve huntink. Sizce tuplere mi bagli yoksa baska bir sorunmudur. Bugun crosman tüp sipariş ettim. Pek bir degisiklik olacagini sanmiyorum ama deneyip bilgi verecegim.

Cok teşekkür ederim bilgileriniz icin. Buradaki arkadaslarim da sizin gibi düşünüyor ve beni 22lrden soguttular. Suan .308win ataarmsin turqua si kafama daha cok yatti. Kullananlar s&b fiseklerle 300mt icerisinde yumurta kadar hedefleri hic zorlanmadan vurduklarini iddia ediyorlar henüz goremedim ama sonuçta havali ve 12 -36cal tek kurşun disinda baska deneyimim olmadigindan bu mesafelerde bu kadar iyi isabeti algilayamiyorum. Yine de 61 namlulu olani almaya karar verdim. Dürbün olarak havalilarda kullandigim vt-r serisi discovery dürbün sağlıklı olurmu sizce? Bizimkiler vortex eagle strike seviyor ama bu konuda onlarin da bilgisi zayif. Yivliler konusunda her ne kadar ülke olarak hizla ilerliyor olsak da hala cok yeni olduğumuz aşikâr. Ataarms 308 win kullanicisi arkadas 500 metreye kadar vurmanin gercekten cok kolay oldugunu israrla söylüyor :/ nasil bisi ki 500 mt den yumurta kadar hedefi vurmak... ben o yivliyle 500mt ye suanki tecrubemle atsam 500 cm ustune tutardim g;$i

Arkadaslar 22lr yivli silah almayi planliyorum. Mkenin sitesinde tek model var "puma rossi". Bilgisi olan var mi? Acikcasi 22lr hakkinda fazla bir bilgim yok menzili isabeti nasildir? S&B fisekler var piyasada bol ve ucuz. Maliyeti düşük. Ama uzak menzillerde guzel grupman cikaramayacaksam hic bulasmam bile. 22lr kullanan birileri bana biraz zaman ayirabilirmi rica etsem? Grupmani cok merak ediyorum 150-200mtlerde.

ben de dün arabadan cikarip bir iki atis yaptim 40 mt de 10 cm saga cekiyordu. Sonra isittim biraz kaloriferde duzeldi. Soguk sicak farki cok etkiliyor. Yaklasik 30 derecelik sicaklik değişiminin sonucu buydu.