nimbus__84 adlı kullanıcının mesajları

lazerı cevirince ışıgın dönmesi içerdeki lazerşn şlerşye gelmesınden kaynaklanıyor ince bir şeyle önden biraz ileri itince bu sorun gidiyor.

bu sorun gitmese bile cok az birşey hedef sapması oluyor yanı 3aşagı 5 yukarı hedefe yaklaşırsınız gerı kalanınıda 3 5 atışla sıfırlamayı cözümlemiş olursunuz.

lazer olmadan 10 15 atışda yapacagın sıfırlamayı lazerle daha kısa sürede halledersiniz

hayırlı olsun bende yenı aldım ama şehir dışında oldugum ıcın daha kavuşamadım tüfege evde yatıyor. 10 m den 3 zoomla bulanık gostermemesı lazım baska bır dürbünleede aynı mesafeye aynı zoomla bakın durbundemı sorun ortaya cıkar. fiyatda makul ama durbunu hatsan hedıye edıyor dıye bılıyorum ben dürbün kutusunda cıkıyor bende aldım evdekıler kutudan 3-9-32 optıma durbun cıktıgını soyledıler. ve bıger tufeklerınınde hepsının ıcınd e ben durbun görmustum

geçmiş olsun uzucu ve sınır bozucu bir durum.

hatanın düzeltilmesıde sevındirici olmuş.

her zaman için kargoyu görevlının yanında acmak böyle durumlarda tutanak tutturmak lazım yoksa sorun cıkıyor malesef

fabrıkası ıle ırtıbata gec boyanın bukadar cabuk kalkıp paslanması ıyı degıl zımpara sakın surme daha beter edersın . pas sökucuyude aşırı kullanma solvent agırlıklı oldugu ıcın oda boyaya zarar verır bence bır fabrıkasını ara durumu anlat