özbakan adlı kullanıcının mesajları

sıkıntıda o zaten bu benim attığım üründe tüp yok her mermiye aynı basınç basılıyor o yüzden güçte herhangibir düşüş yok internette 800 fpslere ulaşıldığı felanda yazıyor ama ozaman mermilerin oringinin dayanıcağını sanmam

Saygıdeğer forum üyeleri hatsan pompamda bir sorun var pompayı aşağıya basıyorum bıraktığımda geri yukarı çıkıyor ve tüfeğe hava basamıyor aynı sorunu daha önceki hill pompamdada yaşamıştım bu sorun neyden kaynaklanıyor önceden kullanıyordum bu pompayı birkaç ay kaldırdım kenara elime aldığımda bu sorunla karşılaştım pompayı bırakırken yapmam gereken ektra bi durummu var bilemiyorum bu arada tüfek sumatra carbin tüfekle ilgili bi sorun olduğunu sanmıyorum çünkü tüfek 130 barda ve pompayla 50 bara bile gelemiyorum

Yalnız videodada görüldüğü gibi kurusıkılar sadece oyuncak adama yaslayıp ateş edipte sadece derisi yansa adam sinirlenir saldıracağı yoksada saldırır kurusıkıya kadar çıtayı indirmektense beyzbol sopası veya pala ile hırsızı beklemek daha mantıklı sonuçta ev sizin nereden atlarsanız adamın karşılık vermesine fırsat bulamayacağını en iyi siz bilirsiniz

Yasal olarak en kısa 47 cm namluya sahip olabiliyoruz 47 cm namlulu kaliteli bi otomatik işinizi görücektir fakat mühimmat konusunda kesinlikle yumuşak tekkurşundan şaşmayın

Kauçuk daha fazla seker mümkün olduğunca yumuşak tekkurşun kullanın duvara çarpınca yayılır sekmez ve aman bacağından vurim ölmesin gibi bi düşünceye kapılırsanız ölen siz olabilirsiniz

Airsoft tabanca ve tüfeklerde green gas kullanan modeller mevcut fakat ben tabanca modeller ile ilgileniyorum green gas yerine yurt dışında propan kullanalar var kapalı alanda kullanımı pek sağlıklı değil fakat çok daha ucuz ve green gasa oranla biraz daha güçlü bu yüzden propan temin edebilen varsa yardımcı olsun lütfen

Sayın forumdaş abilerim kardeşlerim birkaç yıl önce full auto Co2 silahlara merak sarmıştım fakat bu şekilde çok seri tüp biteceği için doldurulabilir Co2 tüp yapmak aklıma geldi ve bunu birtek ben düşünmemişimdir diyerek refilliable Co2 şeklinde arama yaparak doldurulabilir co2 tüplerin yapımı videolarını buldum yapması biraz ahmetli olduğu için hazırlarına yöneldim fakat onlarda çok pahalıydı neyse en sonunda toptan olarak çinden getirmeyi düşündüm fakat ithalat izni ve ithalat belgesi felan birçok teferruatı olduğu için alibabadan toptan fiyatlarını buldum forumu takip eden av bayiileri belki getirmeyi düşünür diye paylaşmak istedim https://www.alibaba.com/produc…-gram-88_60636564014.html

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    buda kendisi yapmak isteyenler için yapım videosu

Kötüye kullanım olarak havalıya göre nasıl farkı oluyor bunlar benim bildiğim havalı gibi tene zarar vermeyen boncuklardan atıyor

Airsoft'un biraz kapalı olması kötüye kullanıma açık olmasından dolayı kaynaklanıyor. Yine de sorularınız varsa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim elimden bir çok Airsoft replika geçti. Bir çok marka modeli inceledim

Avdamı kullanıcaksınız yoksa uzun menzil atışlarındamı eğer avda kullanıcaksanız winchester lever action ilanı görmüştüm facebookda hemde .44 kalibreydi durduruculuğu muazzamdı menzil atışı içinse pek bilgim yok ama arada temiz muhafaza edilmiş moisin nagant ve mauser k98ler bulunabiliyor