CemalBozan adlı kullanıcının mesajları

tüpü tüfekten söküp deneyin.birde havasını tam boşalmayınki valf hava kaçırmasın.bazen benim tüfekte namlu aşağı bakacak şekilde hava basınca doluyor dene derim.

abey hepsini denedim. tüpü söktüm yine uç kısımından hava kacırıyor.
    sanırım Valf gitmiş. at44 kullanıcıları dikkatli olsunlar. 70 bardan aşağı düşmeyin. valf ler sorun verebilyor.

silahı ben sattım arkadaşa, 2012 agustos üretimi cilt yeni bir silah cok az kullanıldı, fabrikadan direk aldım, üretimde usta olarak çalışan akrabam oldugu için, bizzat kendi kontrol ediyor en ufak bir kusurda vermiyor bana silahı, hatsan marka olarak alınabilecek en kusursuz silahları alıyorum hep.

silahı vermeden önce 150-200 kadar atış yaptım, en sonundada tüpü 190 bara doldurup arkadaşa öyle yolladım. Tüpte en yeni nesil delikli olanlardan. gönderirken öyle bir sarıp sarmaladım ki kutuyu balkondan aşağı atsanız içindekine birşey olmaz vaziyetinde.

alır almaz böyle bir sorun nasıl olur anlamıyorum, çözemezsen özelden sana bir isim vericem, fabrikaya yolla hiç ücret ödemeden ne gerekiyorsa yapılsın. zamanında kundağı kendi hatasından kırılan bir arkadaşın bile 5 kurus para ödemeden hatta kargo parası bile verdirmeden kundagını değiştirttim.

ben zaten sorunu size yada hatsana bulmuyorum.sonradan okudum forumda yazanları 50 bardan asagı kalmayacakmış kalırsa kacınlmaz sorunu olarak bunu gösteriyorlar. silahtaki sorunu çzöemedim ve tekrar paketledim. yarın fabrikaya gönderecegim.
    ismi özelden verirseniz yazar gönderriim

silahı daha bugun almıstım.
    olamaz böyle bişey cok sinir bozucu bir durum.
    sabahta aynı durum başıma gelmişti.
    kurma kolunu çekince tekrar düzelmişti şimdi neler denemedim ki yok yok yok....

acil yardım arkadaslar.
    hatsan at44 üme hava basılmıyor pompa ile. sürekli hava kacırıyor.
    içersinde hiç hava yok. pompa ile diger at44 e basılıyor. benim silaha olmuyor
    kurma kolunu cekip denedim. bi kac şekilde denedim. hava tamamen bitince diger pcp de de bu sorun olmustur lütfen yardım edin.