22 mayıs 2010 Kaşların Arasına, Domdom Kurşunu Deydi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bunlarda bi numara yok. geçen haftayı unuttun galiba arkam dönük vaziyette boş kovan atıp vurmuştum. seninle ilk tanıştığımız hafta plak atıldıktan sonra tüfeği kapatıp vurmuştum .

ya daha ne yapayım anlamıyorumki leblebi kadar taş atıyorum havaya ;şrofls;.

S410

• yine güzel ve kalabalık bir buluşma yaptık, ekip zamanla azalsada saat 16.00a kadar Paintsign'daydık. millet gelince önce bir silüet target yarışması yaptık. Bugün Evren pek güzel atıyordu ;d; ilk turda yaptığı farkı kapatırmıyız derken farkı iyice açtı ;d;

Sonuçlar:

1. Evren (Eblemis) ;tese;kkur
    11+14 = 25/40

2. Cem (cmblc) 7+7 = 14/40
    Kadir (ERKUT) yeni transferimiz 5+9 = 14/40

3. Atilla (atikomu)8+3 = 11/40
    Erdem (raptorx)6+5 = 11/40

4. Alper (kafasi) 6+4 = 10/40
    Kamuran (Kyücel) 6+4=10/40
    Mehmet (meenet) 2+8=10/40

5. Umut (ta2mtf) 3+6=9/40
    Rıfat (mrmataracı) 5+4=9/40

öğleden sonra da kalan arkadaşlar ile 25 yarda benchrest yarışması yaptık, bu sefer Alper çok güzel bir skor yaparak bu dalda Ankara rekoru kırdı ;d;

1. Alper 241/250 ;tese;kkur
    2. Evren 235/250
    3. Cem 225/250
    4. Kadir 221/250
    5. Erdem 216/250

haftaya buluşmak üzere ;tese;kkur

Cem kovboy şapkalı fotoları bekliyorum ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yarın sabah erken saatlerde 07:00 gibi ps ye gelecem atış yapmaya, gelecek olan arkadaşım varsa bekliyorum. Fazla sıcağa kalmadan güzel atışlar yapmak ve 100 metrede tabi havada müsait olursa HW100 ümü denemek istiyorum.Gelecek arkadaşım varsa yazsın, gece tekrar bakarım

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• erdinç ankara rekoru falan diye okuyup hırslanma olurmu lütfen bunlar amatörce . sonra allah muhafaza hırslanırsan falan yarışmanın ...kunu çıkarırsın sen full çekip her seride...

S410

• erdinç ankara rekoru falan diye okuyup hırslanma olurmu lütfen bunlar amatörce . sonra allah muhafaza hırslanırsan falan yarışmanın ...kunu çıkarırsın sen full çekip her seride...

yok Erdinç hiçte öyle olmadı, her atıştan önce "Erdinç'ten iyi skor yapmam lazım-ım-ım-ım" deyip duruyordu ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Alper aslında Erdinç'in hünerlerini silüet target yarışmalarda göreceğiz bence g;$i 40/40 atar bence ^^

.

ankarateam.png

• 40/40 olmasa da her turda en az 15/20 beklerim ben.

Alper bundan sonra silüet yarışmalarına hedefi havaya atıp vurma şeklinde katılsın bence.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• yapar bencede abi. adamın işi o . helal olsun eline sağlık deriz bizde ne yapalım. allahtan 2 haftadır yokta skorlar birazdaha yakın birbirine. neyse bizleri aşağıda ezerlerse çamlıkta kanımızı yerde bırakmam uleynnnnnn +;tuftabV#

S410

• bide erdinç iyi atış yapabilmek için sadece burmayla besleniyomuş ..... diye duydum ben

S410

• 40/40 olmasa da her turda en az 15/20 beklerim ben.

Alper bundan sonra silüet yarışmalarına hedefi havaya atıp vurma şeklinde katılsın bence.

bence 20/20 yapar (10m 4.5mm tek delik yaptığını hatırlatırım ^^ )

Alper o dediğini havalısilahla yaparsa hep sonuncu olur ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. havalıtüfekle 1 kere vurursa 1. olsun hatta ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• bide erdinç iyi atış yapabilmek için sadece burmayla besleniyomuş ..... diye duydum ben

yarın burmalar Erdinç'ten, sizde beslenin burmayla ^^ Erdinç bugün gelseydin ya, ben burma yiyemeyeceğim ;hirr;;#^+.

.

ankarateam.png

• havalıtüfekle 1 kere vurursa 1. olsun hatta ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

Erdem abi iki turdan 40 atış. O kadar kolay teslim etmeyelim birinciliği bak. Aman bak! ;şrofls;.;şrofls;.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• yani 20 atış ta 1 vurursam birinci ben oluyorum öylemi ??

dürbünsüz hatta gez ve arpacık olmayan bir havalıyla domuz veya diğer büyük olan silueti biraz çalışırsam vururum . diye düşünüyorum .

ateşlide tek kurşunla boş kovan vurmuştum havada ilk haftalarda kamuran abi,tolga hatırlarlar

S410

• This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• abi konu başlığı icabı ben emniyet olsun diye tek kaşımı kaldırdım hani araya dom dom girer mirer ;şrofls;.

S410

• ya bide cem abi biliyosun ben uçan cisim,nesne,canlı lar konusunda fazla hassasım +;tuftabV#;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

S410

• ya bide cem abi biliyosun ben uçan cisim,nesne,canlı lar konusunda fazla hassasım +;tuftabV#;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

hahahahahahahahahaha... Yarın görürüz ne kadar hassas olduğunu... :);şrofls;.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Dürbünün üzerinden gördüğüm kadarıyla hafif bir yağmur varmı. Ama yine güzel bir gün geçirmişsiniz.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• öğleye kadar yağmur yoktu. sonra biz içerde çay içerken duruyordu. biz yerleşip atışa başlayınca ahmaklığımızı yüzümüze vurmaya başlıyordu ;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Hakikaten yahu... Hele son atışlara tam başlarkenki o gök gürültüsünü unutamam herhade... Sanki "Yeter artık" der gibiydi... ;şrofls;.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• belgesel için teşekkürler Cem ;şrofls;. bu arada keşke traş olsaymışım :S başrole çıkacağımı bilmiyordum :rolleyes:

.

ankarateam.png