Yeni yaptırdığım kundak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sağol kardeşim senin susturucuylada çok değişik oldu.yavas yavas amacıma yaklasıyorum sımdı gerıye kaldı namlu ceketı

O zaman kundağı şimdi yaptırmakla hata yaptınız derim nedenmi tüp ile namlu arasında 1 yada 2 mm fark var diyelımkı namlu çapınız 14 mm ceketide çap 20 istiyorsunuz ceketin altından
    2mm traşlamanız gerek ceket çapını yukselttıkçe dahada çok traşlıyacaksınız o zamanda hoş bir görünüm olmaz ama namlu ile tüp arasını bir ara bağlantı ile ceketin hiç traşlanmasına gerek kalmayacak kadar açabilirseniz işte o zaman güzel olur ve işte o zamanda yeni bir kundağa ihtiyacınız olacak.

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• O zaman kundağı şimdi yaptırmakla hata yaptınız derim nedenmi tüp ile namlu arasında 1 yada 2 mm fark var diyelımkı namlu çapınız 14 mm ceketide çap 20 istiyorsunuz ceketin altından
    2mm traşlamanız gerek ceket çapını yukselttıkçe dahada çok traşlıyacaksınız o zamanda hoş bir görünüm olmaz ama namlu ile tüp arasını bir ara bağlantı ile ceketin hiç traşlanmasına gerek kalmayacak kadar açabilirseniz işte o zaman güzel olur ve işte o zamanda yeni bir kundağa ihtiyacınız olacak.

Dogru dıyorsunuz.Bunları bılerek yaptırdım fazla kalın bırsey dusunmuyorum.bakalım belkı yaptırmam bıle

• ben de çok beğendim yeni kundağınızı, hayırlı olsun, benimde aklımda buana benzer bişeler yaptırmak. Kaynak kısmı müsabaka tüfeklerine benzer şekilde kişiye ve dürbün yüksekliğine göre alçalıp yükselebilen bir şeyler düşünüyorum.Buluşlmalarımızda arkadaşlarımda gördüğüm ve kendimde de tespit ettiğim nokta bu, kaynak hatası yaptıryor alçak kalınca.Tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• vaşşş demek istiyorum

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• gerçekten çok güzel bir kundak çok yakışmış ayrı bi hava vermiş silaha .

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• gerçekten şuana kadar gördüğüm kundaklardan en çok hoşuma gideni bu oldu hayırlı olsun

• Güle güle kullan Mustafa kardeşim.Musa Hocanında eline sağlık.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam