Taş Duvarlar Sıkar Beni, Gönlüm Dağlarda... 20.06.2010 Adana Team Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sen buluşma yerini bir bildirde ben mavi şimşekleri oraya göndereyim ... o zaman kaba et konusunu onlara anlatırsın ;şrofls;.

S410

• Bu gidşle Fatih ile ikimiz olacak gibiyiz yarın:( ama farketmez iki kişşi de olsak bu buluşma hayırlısıyla gerçekleşecek :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Üşenmeyin gelinn,yarın işim olmasa ben de gelirdim.1. köprüden sonra süper yerler var,Çatalan yolunda.Bence en müsait yerler oralar.

• üşenmek felan yok, telefonlaştık fatih ile.sabah 6 da buluşup gidecez.daha önce atış yaptığı sakin ve yakın göl kenarı bir yer varmış. Oraya gidecez.gelirsen ara bekleriz.

Cricket 5,5 mm PLB

• arkadaşlar sanırım bugün buluşucaktınız nasıl geçti ;şrofls;.

Malesef X(X( babalar gününü hesaba katmamışız ;confused; eşim de bana süpriz olsun diye başka bir program yapınca işler karıştı nekadar uğraşsamda olmadı. Gece gece arkadaşları tekrar aradım X(X(X( yinede sabah 5.30 da uyandım kafamda birmilyon tilki dolanıyor, kaçayım dedim bizimkiler uyanana kadar gelirim falan olmadı neyse başka bir buluşmaya şişeleri biriktirmeye devam..........

sniper
    hatsan at44-10 lw + tasko 4-14x50 aoe ;tufey#
    rownix 12cal 71+slug namllu otomatik +;tuftabV#
    kral .22cal havalı
    sualtı:
    deepro marka ahşap zıpkın 107cm 16x18 çift lastikli omer excalibur kabza :thumbup:
    apnea marka 75 lik power point
    yılmaz marka 75 lik sniper

• Malesef X(X( babalar gününü hesaba katmamışız ;confused; eşim de bana süpriz olsun diye başka bir program yapınca işler karıştı nekadar uğraşsamda olmadı. Gece gece arkadaşları tekrar aradım X(X(X( yinede sabah 5.30 da uyandım kafamda birmilyon tilki dolanıyor, kaçayım dedim bizimkiler uyanana kadar gelirim falan olmadı neyse başka bir buluşmaya şişeleri biriktirmeye devam..........

hocam sen merak etme ben adanaya gelim bir yandan da balık malzemeleri alır gideriz gölün kenarına hem balık tutarız hem de atış yaparız merak etme sen :thumbup:

• İşin içine balık girerse ben de gelirim hemennn =)

• Bu kadar az mıyız ya Adana'da :)

- Hatsan Mod60 SAS 5.5 mm
    - Unique BCF 66 7.65 mm
    - Şahin 2000 Light 9x19 mm

• adanalı olmasamda size çok yakınım.buluşma olursa atlar arabaya gelirim.yeterki buluşma olsun :P

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Ben İstanbul'dayım ama şunu merak ediyorum. Acaba 18 yaş altı olanlar bu nişancılık vs. organizasyonlara katılabiliyor mu? 9 ay kaldı ama bir kez denemek istiyorum gerçekten.

Bu arada size hayırlı buluşmalar dilerim.

• Konu hortlamis :D

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Vay bee aradan epey zaman geçmiş, gerçekleştiremediğimiz bir buluşma başlığı olarak kaldı. Gün geçtikçe Adana ve çevresinde bu hobiyle ilgilenen arkadaşları tanıyoruz. Umarım en kısa zamamnda hemşerilerimle bir atış buluşması gerçekleştiririz.

Cricket 5,5 mm PLB

• Gerçekten güzel olur. Bir de arkadaşın da sorudğu gibi 18 yaşının altında olanlar katılabilecek mi ?

- Hatsan Mod60 SAS 5.5 mm
    - Unique BCF 66 7.65 mm
    - Şahin 2000 Light 9x19 mm