1.geleneksel olmayan trap müsabakası (ben hakem olucam)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeni aldığımız profesyonel trap makinasıyla yanlızca ankara team üyelerine özel yarışma......

öneri ve fikirler doğrultusunda kurallar ve katılım şartları belirlenicektir...

S410

• Len Alper, forumu kapkara ettiniz ha... Olm bu forumun adı (belki unutmuşsundur diye söylüyorum) AIRGUNTurk, AIRGUN... Ne demek AIRGUN; Havalı Silah... De hadin gidin tabancatufek.com'a len... Hadee...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben katılırım! ;kihhik,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Yeni aldığımız profesyonel trap makinasıyla yanlızca ankara team üyelerine özel yarışma......

öneri ve fikirler doğrultusunda kurallar ve katılım şartları belirlenicektir...

istanbul dan bizleri kabul ettiginizde sizlerle yarışmak isterim g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Sevgili forumumuzun değerli Kurucusu Sn. Mustafa Serdar ve kıymetli moderatör arkadaşlar, forumumuz günden güne daha çok ateşli silahların konuşulduğu bir forum olma yolunda ciddi adımlarla ilerliyor bence... Acil önlem...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben katılırım! ;kihhik,

Bravo... Şimdi Rıfatda aynen katılır, sonra ayıkla pirincin kayasını... :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Len Alper, forumu kapkara ettiniz ha... Olm bu forumun adı (belki unutmuşsundur diye söylüyorum) AIRGUNTurk, AIRGUN... Ne demek AIRGUN; Havalı Silah... De hadin gidin tabancatufek.com'a len... Hadee...

ya ben artık ne diyeyim size bilemiyorum cmblc bey.burda tüm iyi niyetimle öncelikle ankara team üyelerini sonrasında da tüm forumu zehirleyip ,sizler zehirli zehirli dolaşırken ben aradan sıyrılmayı düşünüyorum.

ne yapsınlar bu arkadaşlar gidip başka yerlerde uğraşacaklarına benim kanatlarımın altında güneşin kavurucu sıcağından korunup , güven içinde keyifle nefislerini köreltmeye çalışmalarına böyle tepki vermenizde hem üzücü hemde düşündürücü. ( şu an ben düşünüyorum mesala)

ödülleri de açıklıyorum

1.ye 1 kutu pellet
    2.ye 2 kutu pellet
    3.ye 3 kutu pellet

S410

• yönetici arkadaşlar cem bey sizlere emanet ;,;-

evren sana diyorum aloooo

S410

• istanbul dan bizleri kabul ettiginizde sizlerle yarışmak isterim

ne demek kabul etmek , tabiki ....

biz birinciyi bi yaparsak tüm engellemelere rağmen (cmblc) bizlerde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

S410

• ne demek kabul etmek , tabiki ....

biz birinciyi bi yaparsak tüm engellemelere rağmen (cmblc) bizlerde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

her halde cem arkadaşımız ateşli silahla atamaya çekiniyor galiba ;kihhik,;,;-

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Bravo... Şimdi Rıfatda aynen katılır, sonra ayıkla pirincin kayasını... :)

Sevgiler,

Trap makinası benim bagajda zaten ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bu hafta katılamayacağım ;#^+. Yoksa yarışmada 10. olur, 10 kutu peleti kapardım ;hirr;

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• her halde cem arkadaşımız ateşli silahla atamaya çekiniyor galiba ;kihhik,;,;-

Vallahi üstüne bastın kaldır ayağını ramazan arkadaş... Çekinmek az kalır, ölürüm korkudan, o böyle daaan daaan patladıkça benimde ödüm patlar... Zaten kuş gibi birisiyim, size hafif gelen tepme benim en hafifi omzumu çıkartır... Ama inşallah bir görüşmek nasip olurda, bu konuyu o zamanda etraflıca konuşuruz...

Kalın sağlıcakla...

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Sen ilk görüşmede benden nasıl kurtulacağını düşün bence... X(

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Trap makinası benim bagajda zaten ;şrofls;.

Al işte... :(

Yahu siz nasıl havalısilah forumu yöneticisisiniz kardeşim? Hadi Evren genç çocuk, heyecanlı filan, sana ne demeli? Vallahi ben Mustafa abinin yerinde olsam alayınızı forumdan aforoz ederim... İyi ki değilim :D

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Sen ilk görüşmede benden nasıl kurtulacağını düşün bence...

moderatör arkadaşlar uyuyormu ???? tehdit var hemde hayati :Bal:taC:

S410

• moderatör arkadaşlar uyuyormu ???? tehdit var hemde hayati :Bal:taC:

Hayati tehdit mi? Yau ben sana bir fiske bile vurmam... Yanlışlıkla üzerine düşerim, o sana yeter :) Ya da Aykutamı havale etsem seni? (bak şimdi bende düşünüyorum)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• nüfus cüzdanıyla yapılacak olan kayıtlarımız tamamiyle ciddi elemelerle katılımcılar belirlenicektir.

örnek: ismi ERDİNÇ olanlar atış sahasına alınmayacaklardır ;rofl.;

S410