HATSAN AT44-10 S (5,5 MM) hakkında yardım...!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar selamlar hepinize...

HATSAN AT44-10 S PCP HAVALI TÜFEK (5,5 MM) almak istiyorum fakat fiyatı 480.tl ve ayrıca yanında dürbünü doldurma ve boşaltma adaptörü vs. extra olarak neler almalıyım...Konu hakkında yeniyim yardımcı olursanız sevinirim....Bu havalı tüfeği internet üzerinden alacağım sadece silahı 480.tl ye satıyorlar bu fiyata varsa daha iyi bir tavsiyeniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim...

hepinize iyi günler...

• Arkadaşlar selamlar hepinize...

HATSAN AT44-10 S PCP HAVALI TÜFEK (5,5 MM) almak istiyorum fakat fiyatı 480.tl ve ayrıca yanında dürbünü doldurma ve boşaltma adaptörü vs. extra olarak neler almalıyım...Konu hakkında yeniyim yardımcı olursanız sevinirim....Bu havalı tüfeği internet üzerinden alacağım sadece silahı 480.tl ye satıyorlar bu fiyata varsa daha iyi bir tavsiyeniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim...

hepinize iyi günler...

forumda ki ikinci el ilanlari bir gozden gecirmeni tavsiye ederim. cok uygun fiyata istedigin silahi bulabilirsin.
    ayrica dolum icin pompa yada scuba tupune de ihtiyacin olacaktir. Birde namlu temizligi icin harbi takimi edinirsen iyi olur. tabi bir de tufek kilifi.

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• arkadaşlar selamlar alacagım pcp tüfeğin sıfır olmasını istiyorum hatsan dışında tavsiye edebileceğiniz başka bir marka varmı fiyat olarak max. 700.tl civarı....ve ekstra olarak scope bipod pellet olarak tavsiyeleriniz nelerdir...