Evanix Windy City SL shb version mu ? Evanix Rainstorm Carbine shb version mu ? arada kaldım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kötü silah yoktur, kötü atıcı vardır ;şrofls;. Evanix lere kötü diyemem zira pek kullanma fırsatım olmadı . bu silahların bana göre eksisi güçlü olmaları. Tabi bu durum başkalarının hoşuna gidebilir. oda kişiinin kendi tercihidir. Ama konuyu işçilik , kalite ve stabil'lik olarak düşündüğümüzde o zamanda diğer ithal silahlar, fx, hw, AA ve DS öne çıkar. Sanırım bunada kimsesinin itirazı yoktur. evanix son zamanda ürettiği yeni modellerle ürün yelpazesini genişletiyor, umarım faydalı yenilikler vardır.

Neyse konuyu fazla saptırmadan arkadaşımızın sorusuna gelelim.

bana kalırsa şu anda yeni gelen modeller içinde en iyisi Monster, doğru yazmışımdır umarım. Bi kere tüp hacmi olarak çok iyi. 900 cc. standart haliyle nasıl bilmiyorum ama ufak tefek modifiyelerle bu silah stabil ve güçlü bir silah haline gelebilir. Kişiye göre değişir ama şekil olarakta benim çok hoşuma gitti.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Tahminleriniz inşallah doğru çıkarda kore malı kullanan kardeşlermizde mutlu olurlar saygılarımla.

Siz bu konuda hiç tasalanmayın. Onlar zaten mutlular g;$i

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• arkadasım eski konuları araştırdın mı , eski konulara bak ( anladın sen ) :P :)

;kihhik, ;kihhik,

Ben Senin Her Zaman Aradığın Ama Asla Bulamayacağın Kimseyim...!

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    DAISY POWERLINE 617x Laser pointer (BBs-PELLET)
    GAMO CFX ROYAL 4.5 - 3-9X40 GAMO Sporter
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32
    CROSMAN NIGHTSTLAKER 4.5 - 3-9x40 Nikula AEO-
    DAISY (PUMP) 4.5 (BBs-PELLET) Daisy Red dot
    BLOW CRAZY FULL OTOMATİK (MP5-AKREP Kurusıkı) s;,s

• ;kihhik, ;kihhik,

;,;-;,;-;,;-

ilk yazıya ses çıkarmadım, fakat:

ikinizde çok esprilisiniz, üstelik hayal gücünüzde çok genişmiş. ülkemizde yıllardır satılan/kullanılan bir silah için açılmış bir konuya yazılanlar ile yeni satışa sunulmuş bir silah için açılmış bir konu arasındaki farkı görememenizi buna bağlıyorum. Okullarda okumayı öğretirler, doğru. Ama okuduklarınızı nasıl anladığınız şahsınızın kapasitesine bağlıdır.

Huzursuzluk yaratmak için yapıyorsanız, yapmayın, foruma da girmeyin olsun bitsin ;)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png