26 Haziran 2010 "Yau bu saat olmuş hala bi buluşma başlığı açılmamış. Ayıptır beyler... Buluşması"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :) hadi iyisin Alper, 1 ay kadar sürebilecek bir göreve çıkıyorum, ben dönene kadar tadını çıkar ateşlinin, :) Cem abi beni aratmaz diye tahmin ediyorum ama :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• :) hadi iyisin Alper, 1 ay kadar sürebilecek bir göreve çıkıyorum, ben dönene kadar tadını çıkar ateşlinin, :) Cem abi beni aratmaz diye tahmin ediyorum ama :)

Aratmam, aratmam... Sen sağlıkla git, gel... Aklın burda kalmasın :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• bulaşmaya Umut ve Hakan Kardeşimle beraber ben de katıldım.beni 2 gün boyunca misafir eden Umut Kardeşime ve atış alanına bizi götürüp, getiren Hakan Kardeşime teşekkür ederim.başta Serdar Havsut, bütün Ankara Team üyelerine sohbet ve içtenlikleri için teşekkür ederim.buluşmalarınızın devamını dilerim.saygılar.

• Muhammed Abi, ben de sana teşekkür ederim ederim,2 gün boyunca dolu dolu havalı tüfek sohbeti yaptık. Keşke fotoğraf çektirmeyi unutmasaydık, paintsignda Serdar, Alper, Evren, Mustafa, Cem Abi ve diğer arkadaşlarımızla foto çekseydik. Ben eskiden amatör telsizcilik hobisi ile uğraşırdım,başka şehirden amatör geldiğinde telsizden anons yapar o anda müsait olan telsizciler de karşılamaya gider,buluşur sohbet ederlerdi. Aman canım ne de önemliymiş demeyelim sonuçta hobi bu; hobi tutku işidir. Biz de painsign de soğuğa rağmen çok hoş ve uzun bir sohbet yaptık,yağmur dolayısıyla fazla atış yapma imkanı olmadı.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Muhammed abi tanıştığımıza bende çok memnun oldum , inşallah Sivasa geldiğimide ziyaretine geleceğim :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Çok sevinirim Serdar.seni ağırlamaktan mutluluk duyarım.görüşmek üzere...saygılar.

• bulaşmaya Umut ve Hakan Kardeşimle beraber ben de katıldım.beni 2 gün boyunca misafir eden Umut Kardeşime ve atış alanına bizi götürüp, getiren Hakan Kardeşime teşekkür ederim.başta Serdar Havsut, bütün Ankara Team üyelerine sohbet ve içtenlikleri için teşekkür ederim.buluşmalarınızın devamını dilerim.saygılar.

Muhammed,Ankaraya Geldiğinden haberim olmadı... ;$.,

A Takımı Üyesi

• gel gel yine gel . güzel havalarda gelde daha çok atış yapalım. yağmurda ve soğukta sohbet zor ama güzeldi.

hem 300 kg 85 yaşında nine olmadığımızı görmüş olduk ;);)

S410

• Muhammed,Ankaraya Geldiğinden haberim olmadı... ;$.,

sağlık olsun Osman Abim.ama sizinle tanışmayı çok ama çok isterdim.inşallah başka bir gelmemde mutlaka tanışmak isterim.saygılarımla.

• sağlık olsun Osman Abim.ama sizinle tanışmayı çok ama çok isterdim.inşallah başka bir gelmemde mutlaka tanışmak isterim.saygılarımla.

Osman Abi,

Aslında benim hatam; senin dükkana uğramayı ve tanışmanızı istemiştim ama soğuk ve yağmur bastırınca Kızılay'a geri dönmemiz gerekti, yoksa planlamamızda vardı sana uğramak. İnşallah bir daha ki sefere.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Muhammed bende seninle tanışmak isterdim..sağlık olsun,bir dahaki gelişinde inşallah tanışırız.....Umut insan bir alo der ,,fırsaat yaratır ben uğrardım yanınıza. g;$i

A Takımı Üyesi