at 44 177 cal pompalı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar inş en kısa zaman da bu silah elimde olacak size sorum 100 mde 1 ytlyi her defasında vurabileceğim bir pellet önermeniz
    mümkünse biraz hasaplı olsun 45 ytl 250 saçmaya vermek zor:)

bir de bu tüfeğin tetiği yumuşak mıdır
    ayrıca modifiye ile hızı ne kadar artırabiliriz
    tşkler saygılar

• Piyasadaki en isabetli pelletler FX ve JSB'dir. Ama o silahla 100 metrede her defasında 1 TL vurmak zor gibi. Ben kendi adıma bile FX T12 ile her attığımda 1 tl yi vurabileceğimi pek zannetmiyorum.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Hayirli olsun simdiden.. ancak 4,5 yerine 5,5 tercih yapsaniz daha iyi tahribat elde edebilirdiniz.
    tufegin modifikasyonu cekicteki setuskurun 15cmlik bir allen anahtar ile sıkılması ile oluyor. basit bir islem.. bu sekilde atis sayisini gucu dusurerek 200-100bar arasi 100 atisa kadar cikarabilirsiniz yada gucu arttirarak 30 atis a kadar indirebilirsiniz.. optimum sonucu deneyerek ogrenmeniz en iyisi..
    pellet olarak ben crosman premier ulra magnum dan ve hatsan torpedo dan memnunum. yakin bir zamanda jsb ve h&n leri deneyecegim..
    gamo pelletlerden uzak dur derim. ardinda cok fazla pislik birakiyor namluda..

100mt de 1tl lik atis yapabilirsiniz, ancak her atista degil.. :)
    isabet tufege bagli oldugu kadar pellet kalitesi ve sizin aticilik yeteneginizde cok onemli..

benim PA modelini secmemin tek nedeni istedigim modifikasyona mekanizmasinin tam olarak uymasi idi.. hala gerceklestiremedim o ayri bir mevzu..

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• arkadaşlar inş en kısa zaman da bu silah elimde olacak size sorum 100 mde 1 ytlyi her defasında vurabileceğim bir pellet önermeniz
    mümkünse biraz hasaplı olsun 45 ytl 250 saçmaya vermek zor:)

bir de bu tüfeğin tetiği yumuşak mıdır
    ayrıca modifiye ile hızı ne kadar artırabiliriz
    tşkler saygılar

Hayal görüyorsun derim... Hiç bir silahla 100 m. den 1 TL her atışta vurulamaz hele ki bir AT44 4.5 Cal. ile en iyi ihtimalle 25/1 gibi bir yüzde yakalarsın... Hangi pelleti kullanıyorsun ki 250 tanesi 45 TL?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."