AT44 WX-10 LW 30 METRE 30 PELET ve 75 METRE BİRA ŞİŞESİ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Adana da JUMPER arkadaşımdan aldığım AT44 ile yaptığım 30 metre 30 pellet atışı ve 75 metre bira şişesi. bu arada Jumper arkadaşıma da kaliteli tüfek için çok teşekkürler, o olmasaydı 2500 tl harcayacaktım.

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100712/temp/vltpk65z.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100712/temp/zsclfix6.jpg]
    ve
    [Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100712/temp/3btsd9uk.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100712/temp/jwklq62a.jpg]

moz-screenshot.pngmoz-screenshot-1.png

Ben Senin Her Zaman Aradığın Ama Asla Bulamayacağın Kimseyim...!

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    DAISY POWERLINE 617x Laser pointer (BBs-PELLET)
    GAMO CFX ROYAL 4.5 - 3-9X40 GAMO Sporter
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32
    CROSMAN NIGHTSTLAKER 4.5 - 3-9x40 Nikula AEO-
    DAISY (PUMP) 4.5 (BBs-PELLET) Daisy Red dot
    BLOW CRAZY FULL OTOMATİK (MP5-AKREP Kurusıkı) s;,s

• MUHABBETİNİZ BOL OLSUN BEYLER. İNSAN HABER VERİR DE BU ARADA TANIŞMIŞ OLURDUK 75 METRE BİRA ŞİŞESİ İÇİN ÇOK YAKIN 150 METRELER DE BEN SODA ŞİŞELERİNİ MUCUKLUYORUM ;tufey# BU ARADA YER NERESİ GÜZELMİŞ

sniper
    hatsan at44-10 lw + tasko 4-14x50 aoe ;tufey#
    rownix 12cal 71+slug namllu otomatik +;tuftabV#
    kral .22cal havalı
    sualtı:
    deepro marka ahşap zıpkın 107cm 16x18 çift lastikli omer excalibur kabza :thumbup:
    apnea marka 75 lik power point
    yılmaz marka 75 lik sniper

• Silahınızı sevdiğinize sevindim. Hayırlı Olsun.
    150 metrede bira şişesini ne ile mucukluyorsunuz.
    Birde lütfen küçük harf.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Silahınızı sevdiğinize sevindim. Hayırlı Olsun.
    150 metrede bira şişesini ne ile mucukluyorsunuz.
    Birde lütfen küçük harf.

Büyük harf iş yerinden alışkanlık olarak kalmış el yazısını bile bazen büyük harfle yazıyorum kusura bakmayın......
    150 metreden soda şişesi ve bira şişelerini at44-10 lw crosman ultra magnum ve jsb 18 grain peletlerle kırıyorum
    hatta gücünü tam açtığım zaman 5 lt lik yağ tenekesini iki taraflı deliyor 4-5 turda çok rahat şişe kırmaya yetiyor :thumbup:

sniper
    hatsan at44-10 lw + tasko 4-14x50 aoe ;tufey#
    rownix 12cal 71+slug namllu otomatik +;tuftabV#
    kral .22cal havalı
    sualtı:
    deepro marka ahşap zıpkın 107cm 16x18 çift lastikli omer excalibur kabza :thumbup:
    apnea marka 75 lik power point
    yılmaz marka 75 lik sniper

• çukurova temaın yavaş yavaş birbirleriyle tanıştığını görmek güzel. İnş. buluşup güzel atışlar yaparsınız. Sayı artıkça çeşit de, keyif de artıyor.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• MUHABBETİNİZ BOL OLSUN BEYLER. İNSAN HABER VERİR DE BU ARADA TANIŞMIŞ OLURDUK 75 METRE BİRA ŞİŞESİ İÇİN ÇOK YAKIN 150 METRELER DE BEN SODA ŞİŞELERİNİ MUCUKLUYORUM ;tufey# BU ARADA YER NERESİ GÜZELMİŞ

valla dürbünden bakınca bana da yakın geldi ama daha uzak koyacak yer bulamadım. bu arada gittiğim yer feke yolu üzeri akkaya halilin pınarı diye bir yer. ama süper bir yer sakin ve sessiz.

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• çukurova temaın yavaş yavaş birbirleriyle tanıştığını görmek güzel. İnş. buluşup güzel atışlar yaparsınız. Sayı artıkça çeşit de, keyif de artıyor.

size katılıyorum erdinç bey. saygılarımla.

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32