02 ŞUBAT 2008 CUMARTESİ ANKARA BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet sorduğum oydu ,teşekkürler.Bu arada sizin tüfek o soğukta yetmiş metrede ne kadar düşme yapıyor

yanlış hatırlamıyorsam 20-30 cm. (kırdığım şişelerden biliyorum ^^ )

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• erdem abi oldumu fotolar

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Gerçekten çok güzel bir buluşma oldu. Nighthawk Murat sayesinde tüfeksiz kalmadım :thumbup: . Bu HW97 çok hoşuma gitmeye başladı ve envantere alınacaklar listesinde başa geçti :D

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• supermiş ya ellerinize sağlık

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• ankara team kar havasında piknik güzel olmuş yine en şık fotoları çektirmişiniz :) bol fotolu bol geyikli atışlar dilerim. bu arada erdem abi sarı gözlüklerin ortalığı yakıyor valla

sağol Booze gerçekten çok keyifli bir buluşma oldu, bol bol geyikte yaptık tabii, kemikleriyle enikler oynasın diye g;$i
    gözlük hakikaten çok kullanışlı, bundan sonra atışlarda kullanacağım, hem gözlere koruma sağlıyor hemde mevcut ışığı arttırıyor bildiğin gibi.

.

ankarateam.png

• en iyisini yapmışınız abicim. geyikte yapıleybıl atışta yapıleybıl .... şaka bir yana gözlük benim çok atladığım bir ekipman. ama kullanmak lazım... geçenlerde garajda atış yaparken seken pellet kafama çarptı hızı oldukca düşüktü canımı dahi yakamadı ama gözüme gelseydi problem yaratırdı....

• geçmiş olsun, ucuz kurtarmışsın .
    bir atış gözlüğü daha var, onu alırsan şeffaf-sarı-kahverengi 3 değişebilir camı mevcut, tuzlu ama benim gibi sarı-sarı dolaşmak zorunda kalmazsın tabii ^^

.

ankarateam.png

• gecmiş olsun booze bende aynı konuda sıkıtılıym gözlük evet ama cok pahalı kötüsüde alınmaz,e atışsızda durulmuyor bir ama daha göz cok kıymetli saglık cok kıymetli boşuna ıhmal edıyoruz

• Bir dahakine güneş kremi de götürelim, kar feci yakıyor amele yanığı oldum az daha dürbünün izi gözüme çıkacakmıştı ahah, akşam evde baya dalga geçtiler ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• aganın biri boşuna sarı gözlüklerle gezmemiş :!:

• ya abi biz o gün baya üşümüşüz i birazda yanmışız hepsi nasıl aynı anda oldu anlamadım :!: akşama kadar ellerimi hissetmedim, akşama kadarda yanaklarım yandı durdu, sonrada hafif hafif soyulmaya başladı #hims

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5