ORDUMUZA HANGİ KESKİN NİŞANCI TÜFEĞİ UYGUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hocam karda kışta dayanıklı yoluna sadık bir donanım olsun nişancılarımız gerisini halleder ;)

• Walther WA2000 Tam Bizim Askerlerimize Uygun Bence ;tufey#

BulletProof, Geleceğin Keskin Nişancısı ;tufey# :)

Crosman 357 6'' ;kovboys;
    karadenizteam.png

• Daha önce okuduğum bi haberde 12 tane chaytac m200 alındığı söyleniyordu ve aynı dönemde de belli bi sayıda baret m107 de alınmıştı.

Evet Ordumuzda Bu Silahlar Var Ama Doğuda Kullanmak İçin Çok Fazla Uygun Değil Bu Silahlar,Kalibreleri Büyük Olduğu İçin Pek Hızlı Atış Yapamıyor(Hızlı Dediğim Dakikada Attığı Mermi Sayısı) Doğuda Kullanmak İçin Daha Seri Olması Gerekiyor, Cheyenne Tactical M2000 İntervention Daha Çok Suikast, Uzak Mesafe Atışlarda vs. Kullanılıyor Doğuda Kullanmak İçin Walther WA2000 Uygun Olur Diye Düşünüyorum Hem Seri Hemde Çok Güçlü Bir Silah Boyutlarından Dolayı Taşımak Fazla Sorun Olmaz, Bir Barrett M107 İle Karşılaştırırsak Boyutları Arasında Muazzam Bir Fark Var, Bence Ordumuza 12 Tane M2000 İntervention Yeterde Artar Daha Çok Seri ve Taşıma Zorluğu Olmayan Silahlar Seçilmeli...

BulletProof, Geleceğin Keskin Nişancısı ;tufey# :)

Crosman 357 6'' ;kovboys;
    karadenizteam.png

• vayy bea bu konu halaa acıkmı vavv.. :thumbup:

hamdım piştim yandım oldum.

• http://www.youtube.com/watch?v=jQbP7lhEYYc

türk yapımı keskin nişancı tüfegi KNT-308. diger keskın nisancı tüfeklerinden daha artı yonleri oldugu konusunda iddalılar. acıkcası gurur duydum :) .sanırım 2012 de askerlerımız yerlı yapım assault ve keskin nisancı tüfeklerini kullanmaya baslıyacaklar dıye bir haber kanalında duymustum.

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• sumatra recluse 357 kafi gelir heralde ;,;-

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• svd daha kullanishlidir savashda dagda derede daha kolay tashiishinir. bi ish poligonda kullanmaya benzemez savashda daha uygun oldugu icin cogu yerlerde bi silahkullanilir