MOD 99 SIFIRLAMA !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • meraba arkadaşlar mod 99 tüfeğimi sıfırlarken sıkıntı yaşıyorum. üzerinde laserin 3*12*42 dürbün var ama article ıne yaptıysam yerine oturmadı ayarı sonda olmasına ragmen hala üstü gösteriyodu bende arka ayağın altına röntgen parçaları koydum yaklaşık 5 tane üst üste koydum ama banamısın demiyo. dürbünü söktüm öyle atış yaptım hiçbi sıkıntı yok. çok fazlada röntgen kagıdı koymak istemiyorum ayakları sıkarken dünbünü eğerim diye bana yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

• dürbün uzak mesafede alt vurursa o vakit arka bilezin taban kısmına film koyabilirsin, dampa ayak, yada çift parça ayak hangisini kullanıyorsun yazmamışsın,

dürbünü tüfek den sök,ayakları kalsın,

öndeki ayağı arkaya al,arkadakini öne al,dampa kullaıyorsan olduğu gibi çıkırıp ters çevirip montele öyle dene,

• hocam normal 2 tane ayrı ayak var dediğinizide yaptım değiştirdim ayakları ama yine üste vuruyo filmde çok bi işe yaramadı

• öndeki ayağı arkaya aldın ve yine üst vuruyor öylemi?dürbünde sorun olabilir,dürbün kızağında bir onarmallik yok ise,bu dürbünü 2ci el mi aldınız?hatsan böyle dürbün vermiyor tüfeğin yanında,
    bu güne kadar hiç denemedim bu yöntemi,bu sefer öndeki ayağın altına koy filmleri öyle dene diyebileceğim,

üstdeki clik ayar başlığını saat yönünün tersine çevirirsen ayarı yukarı çekmiş olursun,